Опреми за ракување со материјалот MITSUBISHI


Сортирај според:
Резултати по страница:
Mitsubishi FB20NT - преден вилушкар со три тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2010
Електро
2 188 ч
Висина на кревање: 3 290 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 18час 2мин

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC82

MITSUBISHI GPL40 - вилушкар
 6
Аукција

Вилушкар

2001
10 010 ч

Онлајн: 23час 32мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

MITSUBISHI FG30 - вилушкар
 6
Аукција

Вилушкар

1993
6 441 ч

Онлајн: 23час 35мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

 Mitsubishi FB30K - преден вилушкар со четири тркала
Аукција

Преден вилушкар со четири тркала

Онлајн: 4ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Mitsubishi FD35A - вилушкар
 4
9 750 EUR

Вилушкар

Дизел
3 748 ч
Висина на кревање: 4 490 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 6ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM82417

Mitsubishi FD40K - вилушкар
 9
Прашајте за цена

Вилушкар

2006
Дизел
8 942 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG11

Mitsubishi Heftruck, LPG, 2,5 ton, Cabine - преден вилушкар со четири тркала
 19
5 250 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1997
ТНГ
8 044 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 7ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Mitsubishi FD40 - вилушкар
 9
Прашајте за цена

Вилушкар

1987
Дизел
2 239 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 7ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG18

 Mitsubishi FD40 - преден вилушкар со четири тркала
 5
6 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1990
1 000 ч

Онлајн: 10ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01160 405 route de la chapelle RN 75 - Saint Martin du Mont, FR France

Mitsubishi FB18NT - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2011
Електро
9 502 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 10ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC81

Mitsubishi FG25 - вилушкар
 10
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

1992
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Kamerlingh Onnesstraat 11, Borculo, 7271 AZ

Идентификација 6177495

Mitsubishi FB20KC Heftruck  - вилушкар
 11
6 400 EUR

Вилушкар

2002
Електро

Онлајн: 11ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2543

Mitsubishi Heftruck, 2,5 ton, LPG - преден вилушкар со четири тркала
 19
6 450 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2005
ТНГ
262 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 14ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Mitsubishi Heftruck, 2,5 Ton, Sideshift, LPG - преден вилушкар со четири тркала
 14
4 850 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1998
ТНГ
8 855 ч
Висина на кревање: 37 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 14ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Mitsubishi FD30T Heftruck  - вилушкар
 11
5 950 EUR

Вилушкар

1999
Дизел
16 317 ч

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2285

Mitsubishi FG18N Heftruck  - вилушкар
 11
10 800 EUR

Вилушкар

2007
ТНГ

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2535

Mitsubishi FD35A Heftruck  - вилушкар
 11
7 600 EUR

Вилушкар

1998
Дизел

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2383

Mitsubishi FD25 Heftruck  - вилушкар
 11
7 500 EUR

Вилушкар

1999
Дизел

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2142

Mitsubishi FB20KC Heftruck  - вилушкар
 11
7 900 EUR

Вилушкар

2004
Електро

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 0682

Mitsubishi FG18K Heftruck  - вилушкар
 12
6 950 EUR

Вилушкар

2004
ТНГ

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 1938

1 2 3 6   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.