152
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 8 1/8   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Merlo Roto 45.21 MCSS - телескопски ракувач
 8
54 500 EUR

Телескопски ракувач

2007
6 161 ч
Висина на кревање: 20 800 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 6ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310261

MERLO ROTO 33.16KS 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2002
8 643 ч

Онлајн: 17час 4мин

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

MERLO P 40.17 plus - телескопски ракувач
 14
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2014
2 800 ч
Висина на кревање: 17 000 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 19час 53мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 8954

MERLO P 55.9 CS - телескопски ракувач
 6
48 800 EUR

Телескопски ракувач

2015
623 ч
Висина на кревање: 9 000 mm

Онлајн: 20час 25мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Z2739

Merlo TF 50.8 TCS-156-CVTronic - телескопски ракувач
 5
72 000 EUR

Телескопски ракувач

2016
1 458 ч

Онлајн: 4ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, DE-17217 Penzlin

Идентификација 46618-G2QII98

Merlo 38,7 TF - телескопски ракувач
 3
38 000 EUR

Телескопски ракувач

2015
4 500 ч

Онлајн: 4ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-70002 VESOUL

Идентификација 46618-85T4FDL

Merlo TF 38.7 - 120 - телескопски ракувач
 5
63 000 EUR

Телескопски ракувач

2014
1 510 ч

Онлајн: 4ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, DE-17217 Penzlin

Идентификација 46618-PKG61HD

Merlo P40-16EVS - телескопски ракувач
 3
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2013
7 020 ч

Онлајн: 4ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-6OSZLIU

MERLO P40.16 EVS 4000 Kg 4x4x4 - телескопски ракувач
 8
Аукција

Телескопски ракувач

1999

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

Merlo  P27.7EVS - телескопски ракувач
 20
1 000 EUR
Аукција

Телескопски ракувач

1995

Онлајн: 5ден

Troostwijk Veilingen B.V.

Холандија, Parkweg 95, Beesd , 4153 XL

Идентификација 5864128

MERLO P 30.7 EV S - телескопски ракувач
 6
15 000 EUR

Телескопски ракувач

1995
6 000 ч
Висина на кревање: 7 000 mm

Онлајн: 5ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo (CN)

Идентификација A7B092F7

MERLO P 40.9 - телескопски ракувач
 5
23 000 EUR

Телескопски ракувач

2003
4 000 ч

Онлајн: 5ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo (CN)

Идентификација F7731447

Merlo P35.7KT Teleskoplader  - телескопски ракувач
 7
17 900 EUR

Телескопски ракувач

Онлајн: 6ден

Biringer International GmbH

Австрија, Waiden 22 3595 Brunn/Wild

Merlo Roto 45.21 MCSS - телескопски ракувач
 8
54 500 EUR

Телескопски ракувач

2007
6 161 ч
Висина на кревање: 20 800 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 6ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310261

MERLO P40.17  - телескопски ракувач
 11
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2014
3 048 ч
Висина на кревање: 16 700 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 7ден

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Hannover

Германија, Zeppelinweg 1, Laatzen, DE-30880

Идентификација C4016084

MERLO ROTO 38.16 3800 Kg 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2009
3 090 ч

Онлајн: 7ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

MERLO P40.7 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2008
9 160 ч

Онлајн: 7ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Germany

7

Германија, MEPPEN, DEU

MERLO ROTO 38.16 3800 Kg 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2008
4 076 ч

Онлајн: 7ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

Merlo P 55.9 CS - телескопски ракувач
 12
45 000 EUR
Нето цена

Телескопски ракувач

2012
1 922 ч
Висина на кревање: 8 600 mm
Капцитет на кревање: 5 500 kg

Онлајн: 8ден

Fricke Landmaschinen GmbH

Германија, Bockel

Идентификација 318005001105006

Merlo P 34.7 - телескопски ракувач
 8
28 200 EUR
Нето цена

Телескопски ракувач

2012
5 689 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 3 400 kg

Онлајн: 8ден

Fricke Landmaschinen GmbH

Германија, Bockel

Идентификација 997000101102429

MERLO P 32.6 Plus - телескопски ракувач
 8
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2007
4 500 ч
Висина на кревање: 6 000 mm

Онлајн: 8ден

ALSA S.R.L.

Италија, Cuneo (CN)

Идентификација CB75A02E

1 2 3 8   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.