Опреми за ракување со материјалот MECLIFT


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Meclift ML1812R - телескопски ракувач
 10
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2020
Дизел
5 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 5ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација ML010

Meclift ML1812R - вилушкар
 10
Прашајте за цена

Вилушкар

2020
Дизел
5 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 5ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација ML010a

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.