12
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAGNI RTH 6.26 SH - телескопски ракувач
 9
169 900 EUR

Телескопски ракувач

2018
115 ч
Висина на кревање: 25 760 mm
Капцитет на кревање: 5 999 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311793

MAGNI RTH 5.25 SH - телескопски ракувач
 7
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2017
5 ч
Висина на кревање: 25 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 3ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 7165

MAGNI RTH 5.21 - телескопски ракувач
 14
90 000 EUR

Телескопски ракувач

2013
2 192 ч
Висина на кревање: 21 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 3ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 8587

MAGNI RTH 6.30 SH - телескопски ракувач
 2
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Висина на кревање: 30 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 5ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 8442

MAGNI RTH 5.26 S (3B) - телескопски ракувач
 4
104 500 EUR

Телескопски ракувач

2014
1 300 ч
Висина на кревање: 25 660 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 12ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 301727

MAGNI RTH 5.26 Smart - телескопски ракувач
 8
89 900 EUR

Телескопски ракувач

2013
2 262 ч
Висина на кревање: 25 660 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 312777

Magni RTH 5.25 Smart S  - телескопски ракувач
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2016
950 ч
Висина на кревање: 24 600 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2мес 8ден

Scantruck A/S

Данска, Dänemark

Идентификација 000113134

MAGNI RTH 4.18 SMART - телескопски ракувач
 5
113 900 EUR

Телескопски ракувач

2018
400 ч
Висина на кревање: 17 560 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M308358

MAGNI RTH 5.21 SMART S - телескопски ракувач
 4
106 900 EUR

Телескопски ракувач

2016
1 300 ч
Висина на кревање: 20 700 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M304228

MAGNI RTH 6.26 SH - телескопски ракувач
 9
169 900 EUR

Телескопски ракувач

2018
115 ч
Висина на кревање: 25 760 mm
Капцитет на кревање: 5 999 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311793

MAGNI RTH 5.25 SH - телескопски ракувач
 8
155 900 EUR

Телескопски ракувач

2018
600 ч
Висина на кревање: 24 700 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M308355

Magni RTH5.25 SH-D/C  - телескопски ракувач
 20
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Висина на кревање: 25 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 7мес 19ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

8

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 80202

Magni RTH 6.30 SH-M/C Roto + Funk + Klima  - телескопски ракувач
 13
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2018
5 ч
Висина на кревање: 30 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 1год 4мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација rth6_30

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.