4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Lafis LEC 12,5 C - сложувач
 3
2 150 EUR

Сложувач

1999
Висина на кревање: 2 600 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310756

Lafis LEC 12,5 C - сложувач
 3
2 150 EUR

Сложувач

1999
Висина на кревање: 2 600 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310756

 Lafis LEH 18 C - вилушкар за палети
 5
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2001
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1год 8мес

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

 Lafis LEH 16 C - вилушкар за палети
 5
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

1999
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 8мес

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

 Lafis LEH 16 C - вилушкар за палети
 5
Прашајте за цена

Вилушкар за палети

2003
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 8мес

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.