Опреми за ракување со материјалот LAFIS


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Lafis WP10 E 2801 - Funktionen gehen/LKW Batterie - сложувач
 6
1 500 EUR

Сложувач

2001
Електро
Висина на кревање: 2 900 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 8ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

LAFIS Walk Behind - вилушкар за палети
 8
Аукција

Вилушкар за палети

1990
Електро

Онлајн: 12ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Germany

7

Германија, MEPPEN, DEU

Lafis LEH 18C palletwagen  - вилушкар за палети
 10
450 EUR

Вилушкар за палети

2000
Електро

Онлајн: 19ден

OFFRINGA B.V.

Холандија, Niederlande

Идентификација 2282

Lafis PLL200 - вилушкар за палети
 5
600 EUR
Аукција

Вилушкар за палети

2015
Електро
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Gentse heerweg 78, Izegem, 8870

Идентификација 6174090

 Lafis LEC 16 - сложувач
 5
Прашајте за цена

Сложувач

Електро
Висина на кревање: 4 600 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3мес 14ден

Mengel Gabelstapler GmbH

Германија, Garbsen

Идентификација 02-14335/3564356

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.