Опреми за ракување со материјалот HAULOTTE


Сортирај според:
Резултати по страница:
Haulotte HTL 4014  - телескопски ракувач
 19
19 500 EUR

Телескопски ракувач

2008
4 903 ч
Висина на кревање: 13 800 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 1ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Polen, Wroclaw

 Faresin-Haulotte FM3000/17E - телескопски ракувач
 4
27 000 EUR

Телескопски ракувач

2003
3 272 ч

Онлајн: 7ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Haulotte FM3500/14E - телескопски ракувач
 6
25 000 EUR

Телескопски ракувач

2003
2 421 ч

Онлајн: 7ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

HAULOTTE HTL4017 4x4x4 - телескопски ракувач
 6
Аукција

Телескопски ракувач

2014
28 ч

Онлајн: 7ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE HTL4017 4x4x4 - телескопски ракувач
 7
Аукција

Телескопски ракувач

2014
26 ч

Онлајн: 1мес 9ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE HTL4017 4x4x4 - телескопски ракувач
 7
Аукција

Телескопски ракувач

2014
20 ч

Онлајн: 1мес 9ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

HAULOTTE htl9055 - телескопски ракувач
 10
25 750 EUR

Телескопски ракувач

2009
4 900 ч
Висина на кревање: 17 000 mm

Онлајн: 1мес 27ден

Fa Bontebok

Холандија, Jonkerslan

HAULOTTE HTL4017 - телескопски ракувач
 13
23 500 EUR

Телескопски ракувач

2008
Дизел
5 965 ч
Висина на кревање: 17 000 mm

Онлајн: 7мес 19ден

Fa Bontebok

Холандија, Jonkerslan

HAULOTTE HTL4017 - телескопски ракувач
 10
25 750 EUR

Телескопски ракувач

2009
5 086 ч
Висина на кревање: 17 000 mm

Онлајн: 10мес 13ден

Fa Bontebok

Холандија, Jonkerslan

HAULOTTE HTL 4017 - телескопски ракувач
 5
60 000 EUR

Телескопски ракувач

Ново
2015
Дизел
17 ч
Висина на кревање: 16 700 mm

Онлајн: 1год 6мес

Buchhammer Handel GmbH

7

Германија, Lübeck

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.