7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
HanseLifter HU 1000 - вилушкар за палети
 3
708 EUR

Вилушкар за палети

2005
Висина на кревање: 800 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 12ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HanseLifter HU 1000 - вилушкар за палети
 3
588 EUR

Вилушкар за палети

2005
Висина на кревање: 800 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 12ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HanseLifter HU 1000 - вилушкар за палети
 3
348 EUR

Вилушкар за палети

2005
Висина на кревање: 800 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 12ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HANSELIFTER SDJ1516-01 - сложувач
 3
675 EUR

Сложувач

2017
Висина на кревање: 1 600 mm

Онлајн: 1мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Z2959

HANSELIFTER E-DH 1016 BF-06 - сложувач
 4
1 500 EUR

Сложувач

2013
151 ч
Висина на кревање: 1 600 mm

Онлајн: 1мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација T4957

HANSELIFTER E-BF-06 - вилушкар за палети
 4
650 EUR

Вилушкар за палети

2011
3 240 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 1мес 19ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација P1332

Weitere HLSM14/HANSELIFTER5848348  - сложувач
 4
Прашајте за цена

Сложувач

2008
3 623 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3мес 26ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.