Опреми за ракување со материјалот HANSELIFTER


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
HanseLifter HU 1000 - вилушкар за палети
 3
264 EUR

Вилушкар за палети

2005
Електро
Висина на кревање: 800 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 5мес 22ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HANSELIFTER E-BF-06 - вилушкар за палети
 4
650 EUR

Вилушкар за палети

2011
Електро
3 240 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 6мес 29ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација P1332

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.