- Електро.


4 766
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 239 1/239   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Valla 50E  - телескопски ракувач
Прашајте за цена
Linde T 20 AP/131 - вилушкар за палети
7 250 EUR
LINDE E 20 PH-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со три тркала

2011
8 137 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9час 32мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25771

LINDE E 16 P-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2010
9 254 ч
Висина на кревање: 3 140 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 18мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27090

TOYOTA 7FBMF30 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2007
13 137 ч
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 11час 21мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27153

LINDE E 16 PH - преден вилушкар со четири тркала
 9
10 700 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
2 751 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 32мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25488

STILL RX 20-20 P - преден вилушкар со четири тркала
 9
21 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2017
3 616 ч
Висина на кревање: 4 760 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 46мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25601

STILL RX 20-20 P - преден вилушкар со четири тркала
 9
21 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2017
4 564 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 51мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25600

STILL RX 60-25 - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2015
8 525 ч
Висина на кревање: 3 260 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 11час 53мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25591

BT C3E 160 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со три тркала

2012
6 288 ч
Висина на кревање: 2 950 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 56мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25776

TOYOTA 7FBMF20 - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 800 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
12 017 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 23мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25175

TOYOTA FBMF25 - вилушкар
 5
Аукција

Вилушкар

1997

Онлајн: 17час 2мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

  - вилушкар за палети
 6
Аукција

Вилушкар за палети

2018

Онлајн: 17час 4мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

STILL R 06-06 Batterie 47/2014 - вилушкар
 6
3 200 EUR

Вилушкар

2007
9 129 ч

Онлајн: 19час 17мин

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20040

STILL R 06-06 Batterie 46/2015 - вилушкар
 6
3 200 EUR

Вилушкар

2007
10 971 ч

Онлајн: 19час 17мин

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20041

STILL R 06-06 Batterie 47/2014 - вилушкар
 6
2 900 EUR

Вилушкар

2007
10 619 ч

Онлајн: 19час 17мин

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20042

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
5 350 EUR

Вилушкар за подигање роба

2014
967 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 304890

Linde R 16 S/115 - вилушкар со подигнување
 4
5 750 EUR

Вилушкар со подигнување

2003
16 911 ч
Висина на кревање: 7 555 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310426

Magaziner EK 11 - бочен утоварувач
 8
9 500 EUR

Бочен утоварувач

2001
8 155 ч
Висина на кревање: 7 900 mm
Капцитет на кревање: 1 100 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 303057

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
4 450 EUR

Вилушкар за подигање роба

2014
890 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 308226

PEFRA 712 - тракторче за влечење
 4
1 950 EUR

Тракторче за влечење

2000
1 600 ч
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 304210

Linde E 30/600 HL/387 - вилушкар
 5
36 900 EUR

Вилушкар

2017
4 306 ч
Висина на кревање: 5 330 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 19час 52мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311767

1 2 3 239   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.