Опреми за ракување со материјалот - Дизел.


   Страница 1 од 109 1/109   
Сортирај според:
Резултати по страница:
HYSTER H 12.00 XL2 - преден вилушкар со четири тркала
32 280 EUR
Linde S 40 W/316 - бочен утоварувач
15 900 EUR
 Linde H80D-01 - вилушкар
 5
17 250 EUR

Вилушкар

2012
Дизел
Висина на кревање: 3 770 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 14час 12мин

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

LINDE H 30 D - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2004
Дизел
5 206 ч
Висина на кревање: 4 650 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 14час 16мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29606

LINDE H 30 D - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 200 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
Дизел
11 078 ч
Висина на кревање: 3 900 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 16час 43мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28281

LINDE H 30 D - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 200 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
Дизел
10 845 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 16час 48мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28240

JUNGHEINRICH DFG 430 S - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Дизел
9 600 ч
Висина на кревање: 4 550 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 16час 54мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28002

JUNGHEINRICH DFG 435 S - преден вилушкар со четири тркала
 9
11 100 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Дизел
3 212 ч
Висина на кревање: 4 050 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 16час 59мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28042

HYSTER H 7.0 FT - вилушкар
 5
13 500 EUR

Вилушкар

2010
Дизел
8 028 ч
Висина на кревање: 5 400 mm

Онлајн: 20час 16мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација N3898

HYSTER H 2.50 XL - вилушкар
 6
2 950 EUR

Вилушкар

1989
Дизел
10 538 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 20час 16мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Y3914

LINDE H 35 D-01 393 - вилушкар
 6
6 800 EUR

Вилушкар

2012
Дизел
20 662 ч
Висина на кревање: 3 350 mm

Онлајн: 20час 16мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација L8164

CATERPILLAR DP 18 K - вилушкар
 6
4 950 EUR

Вилушкар

2001
Дизел
7 151 ч
Висина на кревање: 3 300 mm

Онлајн: 20час 16мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација X8527

Kalmar DCF100-45E7  - ракувач со контејнери
 5
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2012
Дизел
12 770 ч
Висина на кревање: 18 700 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 21час 13мин

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DCF100-45E7_V-08

Hyster H7.00XL  - вилушкар
 8
Прашајте за цена

Вилушкар

2005
Дизел
10 500 ч
Висина на кревање: 6 100 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 21час 13мин

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Hyster_H7.00_09

CATERPILLAR DP45 - вилушкар
 12
7 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2001
Дизел
12 288 ч

Онлајн: 23час 7мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Vigo

Идентификација 231

AUSA C-250H X 4 - вилушкар за груб терен
 13
8 500 EUR
Аукција

Вилушкар за груб терен

2006
Дизел
8 502 ч

Онлајн: 23час 11мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Tarragona

Идентификација 227

STILL RX 70-16 - вилушкар
 16
8 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2012
Дизел
5 518 ч

Онлајн: 23час 12мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 228

HYSTER H2.5FT - вилушкар
 20
6 500 EUR
Аукција

Вилушкар

2010
Дизел
8 552 ч

Онлајн: 23час 13мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Tarragona

Идентификација 229

Linde H 16 D/391 - преден вилушкар со четири тркала
 4
11 700 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Дизел
7 615 ч
Висина на кревање: 3 850 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 23час 16мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309479

Baumann GX 100/18-16/40 - бочен утоварувач
 9
36 750 EUR

Бочен утоварувач

2003
Дизел
8 548 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 23час 16мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310446

KONECRANES SMV 16-1200 C - преден вилушкар со четири тркала
 7
188 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2018
Дизел
350 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 23час 16мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M310364

Linde H 16 D/391 - преден вилушкар со четири тркала
 4
10 900 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Дизел
7 974 ч
Висина на кревање: 3 850 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 23час 16мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309478

1 2 3 109   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.