36
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DIECI 30.16 - телескопски ракувач
 12
26 570 EUR

Телескопски ракувач

2003
8 000 ч

Онлајн: 10ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Rusocin

DIECI ZEUS 35.10 - телескопски ракувач
 1
Аукција

Телескопски ракувач

2005
3 000 ч

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

7

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

DIECI PEGASUS 40.17 17 M 4x4x4 MILEAGE 4100MTH!!! - телескопски ракувач
 20
45 100 EUR

Телескопски ракувач

2010
4 100 ч
Висина на кревање: 17 000 mm

Онлајн: 14ден

CIEZAROWKI.PL.

Полска, Kraków

DIECI ICARUS *40.17 83,5 kW - телескопски ракувач
 16
74 450 EUR

Телескопски ракувач

2018

Онлајн: 15ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Solec Kujawski

Dieci 26.6 TC DEDALUS - телескопски ракувач
22 500 EUR

Телескопски ракувач

2008
6 376 ч

Онлајн: 15ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-76850 BOSC LE HARD

Идентификација 46618-Z6QX2IZ

Dieci Pegasus 45.30 Roto / MRT .. RRC .. 30m .. NEW !!  - телескопски ракувач
 15
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Висина на кревање: 30 000 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 17ден

Freker Baumaschinen & Vermietung

7

Германија, 32351 Stemwede - Haldem

Идентификација 2673

Dieci Pegasus 45.30 Roto / MRT .. RRC .. 30m .. NEW !!  - телескопски ракувач
 15
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
Висина на кревање: 30 000 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 17ден

Freker Baumaschinen & Vermietung

7

Германија, 32351 Stemwede - Haldem

Идентификација 2622

Dieci Agri Star 37.7  - телескопски ракувач
 14
27 500 EUR

Телескопски ракувач

2014
4 340 ч

Онлајн: 17ден

FPM bv

Холандија, Wekerom

DIECI PEGASUS 18.40 - телескопски ракувач
 6
34 670 EUR

Телескопски ракувач

2001
3 000 ч

Онлајн: 25ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Łódź

DIECI AgriPlus 40.7 - телескопски ракувач
 8
20 350 EUR

Телескопски ракувач

2012
4 900 ч

Онлајн: 26ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Namysłów

Dieci Apollo 25.6R - телескопски ракувач
 7
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2016
808 ч

Онлајн: 26ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-TZ05J2T

Dieci AGRI STAR 37.7 - телескопски ракувач
 7
39 500 EUR

Телескопски ракувач

2014
3 914 ч

Онлајн: 26ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-76850 BOSC LE HARD

Идентификација 46618-CNR65PX

Dieci Mini agri 26.6 - телескопски ракувач
 3
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2019
100 ч

Онлајн: 26ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-07240 VERNOUX EN VIVARAIS

Идентификација 46618-Z2SUTBX

DIECI 21.45 PEGASUS 4521 - телескопски ракувач
 12
57 790 EUR

Телескопски ракувач

2007
4 025 ч

Онлајн: 27ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Gliwice

DIECI Pegasus 45.30 127kW - телескопски ракувач
 16
158 600 EUR

Телескопски ракувач

2018

Онлајн: 28ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Solec Kujawski

Dieci AGRIFARMER 30.7 - телескопски ракувач
Прашајте за цена

Телескопски ракувач

2013
1 500 ч

Онлајн: 1мес 1ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-56120 JOSSELIN

Идентификација 46618-9532L3Q

Dieci 38.9 HVS Agri Plus - телескопски ракувач
 7
44 173 EUR

Телескопски ракувач

2012
1 450 ч

Онлајн: 1мес 1ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, DE-48341 Altenberge

Идентификација 46618-8YU7BW9

Dieci Apollo 26.6 Agri Mini - телескопски ракувач
 7
47 333 EUR

Телескопски ракувач

2019
2 ч

Онлајн: 1мес 1ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-WBEXN7U

Dieci AGRI FARMER 28,7 - телескопски ракувач
37 500 EUR

Телескопски ракувач

2012
3 400 ч

Онлајн: 1мес 1ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-31230 L'ISLE EN DODON

Идентификација 46618-A4REYL6

DIECI Agri Plus 38.9 - телескопски ракувач
 11
28 900 EUR

Телескопски ракувач

2009
2 592 ч

Онлајн: 1мес 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Margonin

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.