Опреми за ракување со материјалот DEUTZ


Сортирај според:
Резултати по страница:
Deutz-Fahr Agrovector 35.7 - телескопски ракувач
 2
29 000 EUR

Телескопски ракувач

2013
6 800 ч

Онлајн: 12ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-9EY5T4O

Deutz-Fahr Agrovector 29.6 - телескопски ракувач
 9
29 990 EUR
Нето цена

Телескопски ракувач

2013
2 627 ч
Висина на кревање: 5 800 mm

Онлајн: 2мес 13ден

Fricke Landmaschinen GmbH

Германија, Bockel

Идентификација 643000101103081

Deutz-Fahr Agrovector 40-8 - телескопски ракувач
 7
39 000 EUR

Телескопски ракувач

2009
2 330 ч

Онлајн: 3мес 7ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, 20095 Hamburg

Идентификација 46618-C0YZCDI

Deutz-Fahr Agrovector 30.7 - телескопски ракувач
 15
19 999 EUR

Телескопски ракувач

2007
7 163 ч

Онлајн: 3мес 26ден

LVD Bernard KRONE GmbH

Германија, 48480 Spelle

Идентификација 12521-141845

Deutz-Fahr 30.7 - телескопски ракувач
22 000 EUR

Телескопски ракувач

2007
6 100 ч

Онлајн: 6мес 12ден

eFarm GmbH & Co. KG

Германија, FR-50680 ST CLAIR SUR ELLE

Идентификација 46618-DVQ9VTF

Deutz Fahr Agrovector 30.7  - телескопски ракувач
 12
24 000 EUR

Телескопски ракувач

2008
8 560 ч
Висина на кревање: 7 000 mm

Онлајн: 7мес 11ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.