Опреми за ракување со материјалот CESAB


Сортирај според:
Резултати по страница:
CESAB BLITZ 320 AC - преден вилушкар со три тркала
 9
4 800 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со три тркала

2006
Електро
4 285 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 18мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29604

CESAB Eco D25 - вилушкар
 5
Прашајте за цена

Вилушкар

Електро
Висина на кревање: 3 500 mm

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, Stroncone (TR)

CESAB DRAGO 180 - преден вилушкар со четири тркала
 9
5 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
ТНГ
7 177 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 6ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29567

Cesab Heftruck, 1,5 ton, Elektro, Sideshift, Freelift - преден вилушкар со четири тркала
 20
6 950 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1999
Електро
7 097 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 14ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Cesab Blitz 350 - вилушкар
 11
11 500 EUR

Вилушкар

2006
Електро
6 570 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 13ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 16081

 Cesab B 870 (COME NUOVO) - преден вилушкар со четири тркала
 1
50 600 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2011
Електро
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15252/3496228

CESAB Drago 450 4-Rad - вилушкар
 13
10 900 EUR

Вилушкар

2002
Дизел
7 590 ч
Висина на кревање: 3 800 mm

Онлајн: 1мес 17ден

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Германија, Wendelstein

Cesab Blitz 250 - вилушкар
 13
10 800 EUR

Вилушкар

2011
Електро
7 803 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 2мес 27ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 16082

 Cesab BLITZ 316 AC - преден вилушкар со четири тркала
 1
7 950 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2007
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3мес 6ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15701/3566382

Cesab BLITZ 350 AC - вилушкар
 8
12 900 EUR

Вилушкар

2011
Електро
4 851 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 5мес 17ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15500

CESAB Drago 450 - вилушкар
 6
12 400 EUR

Вилушкар

2010
Дизел
6 357 ч
Висина на кревање: 4 500 mm

Онлајн: 6мес 30ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Y7282

Cesab M325D - преден вилушкар со четири тркала
 14
12 800 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Дизел
9 042 ч
Висина на кревање: 3 660 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 8мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15014

 Cesab DRAGO E 250 - вилушкар
 4
10 950 EUR

Вилушкар

2013
Дизел
Висина на кревање: 4 650 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 9мес 8ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15469/3413456

 Cesab CBE 20 T - преден вилушкар со четири тркала
 1
6 350 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2004
Електро
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9мес 8ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15578/3461041

 Cesab ECO P 60 - преден вилушкар со четири тркала
 1
22 800 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2007
Електро
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 9мес 8ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15617/3496225

 Cesab ECO B 8.1 - преден вилушкар со четири тркала
 1
1 850 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1950
Електро
Висина на кревање: 3 550 mm
Капцитет на кревање: 800 kg

Онлајн: 9мес 8ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15577/3443291

Cesab M325D - преден вилушкар со четири тркала
 10
13 800 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Дизел
6 841 ч
Висина на кревање: 3 660 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15013

Cesab M325D - преден вилушкар со четири тркала
 11
13 800 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Дизел
6 737 ч
Висина на кревање: 3 660 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15012

Cesab M325D - преден вилушкар со четири тркала
 9
12 900 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Дизел
8 370 ч
Висина на кревање: 3 660 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 1год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15015

Cesab CENTAURO 200L - вилушкар
 8
6 900 EUR

Вилушкар

2007
Електро
7 047 ч
Висина на кревање: 2 905 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1год 11мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 10946

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.