Опреми за ракување со материјалот CARER


Сортирај според:
Резултати по страница:
Carer R40N - вилушкар
 16
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

Електро
780 ч
Висина на кревање: 3 400 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 4ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Costerweg 2, Culemborg, 4104 AJ

Идентификација 6211729

Carer F90H  - преден вилушкар со четири тркала
 6
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Електро
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 19ден

BRAMIERI GROUP SPA

Италија, Piacenza

 Carer Z 16 N (BATTERIA NUOVA) - преден вилушкар со четири тркала
 4
7 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2003
Електро
Висина на кревање: 5 370 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 25ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15407/3384890

Carer M18-3S - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со три тркала

2005
Електро
10 286 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1мес 15ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC05

CARER NK 10 - преден вилушкар со три тркала
 6
3 300 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2004
Електро
1 599 ч
Висина на кревање: 5 200 mm

Онлајн: 2мес 10ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација R9617

Carer Z25HD - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Електро
7 281 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 5мес 16ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6995

Carer R45N5 - вилушкар
 12
13 500 EUR

Вилушкар

2001
Електро
3 278 ч
Висина на кревање: 5 700 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 7мес 9ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15860

 Carer R 85 R - преден вилушкар со четири тркала
 1
49 450 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2006
Електро
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 8 500 kg

Онлајн: 9мес 7ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15199/3496218

CARER Z100 HD - преден вилушкар со четири тркала
 14
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Електро
5 800 ч
Висина на кревање: 4 200 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

UnikTruck A/S

6

Данска, Odder

Идентификација 1937

CARER Z100 HD - преден вилушкар со четири тркала
 13
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Електро
6 800 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

UnikTruck A/S

6

Данска, Odder

Идентификација 1938

CARER R160 KN - преден вилушкар со четири тркала
 19
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

Ново
2009
Електро
900 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

UnikTruck A/S

6

Данска, Odder

Идентификација 1642

CARER Z100 HD - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
Електро
6 100 ч
Висина на кревање: 4 200 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 1год 1мес

UnikTruck A/S

6

Данска, Odder

Идентификација 1936

Carer R40N - вилушкар
 8
Прашајте за цена

Вилушкар

2003
Електро
6 595 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 4год 3мес

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 7362

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.