Бочни утоварувачи


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Baumann GS 60/14/72 TX - бочен утоварувач
 9
36 900 EUR
2010
Дизел
9 189 ч
Висина на кревање: 7 200 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 306164

Combilift ESL50  - бочен утоварувач
 8
14 300 EUR
Нето цена
2008
Електро
11 269 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

 Combilift C3000GST sideloader 4-way directional Combilift C3000GST sidel... - бочен утоварувач
 16
Прашајте за цена
2016
Висина на кревање: 8 300 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 3ден

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Белгија, Herentals, Belgium

Magaziner EK 12 - бочен утоварувач
 9
9 500 EUR
2007
Електро
6 983 ч
Висина на кревање: 9 000 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 5ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 314780

Comac C3000GT  - бочен утоварувач
 9
7 100 EUR
Нето цена
2004
ТНГ
4 500 ч
Висина на кревање: 3 430 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 5ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Irion DFQ50 - бочен утоварувач
 15
1 000 EUR
Аукција
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 9ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Kamerlingh Onnesstraat 11, Borculo, 7271 AZ

Идентификација 6177489

Combilift 3500 - бочен утоварувач
Прашајте за цена
2002
Дизел
9 562 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 10ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација BC78

Magaziner EK 11 - бочен утоварувач
 8
12 500 EUR
2012
Електро
4 904 ч
Висина на кревање: 5 200 mm
Капцитет на кревање: 1 100 kg

Онлајн: 11ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 313562

Jumbo JDQ 60/14/40 6000 Kg 62,5 Kw  - бочен утоварувач
 12
Прашајте за цена
2011
13 435 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 13ден

Autopark-A5

Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain

 Fantuzzi SF 35 - бочен утоварувач
8 300 EUR
1993
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 25ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15754/3605841

Baumann HX30/12/40  - бочен утоварувач
 7
10 700 EUR
Нето цена
1999
Дизел
5 684 ч
Висина на кревање: 2 850 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 26ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jumbo JDQ 60/14/40 6000 Kg 62,5 Kw  - бочен утоварувач
 11
Прашајте за цена
2013
6 800 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 27ден

Autopark-A5

Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain

Идентификација 20/20

JUNGHEINRICH ETV 214 G-524 DZ mit Ladegerät - бочен утоварувач
 16
3 900 EUR
1999
Електро
1 810 ч
Висина на кревање: 5 240 mm

Онлајн: 28ден

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Германија, Wendelstein

Linde V-48 Modular  -Chassis 1580 mm- - бочен утоварувач
 9
43 400 EUR
2018
Електро
36 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 800 kg

Онлајн: 1мес 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309974

Baumann DFQS 70/14/40 ST Seitenstapler 7000 Kg  - бочен утоварувач
 4
Прашајте за цена
2015
140 ч
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

Autopark-A5

Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain

BATTIONI-PAGANI HT8PS - бочен утоварувач
 8
9 500 EUR
2007
Дизел
11 450 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 312626

JUNGHEINRICH ETV 214 G-524 DZ mit Ladegerät - бочен утоварувач
 16
3 900 EUR
Нето цена
1999
Електро
1 810 ч
Висина на кревање: 5 240 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1мес 10ден

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Германија, In der Lach, 68

Linde V 12-02/015 - бочен утоварувач
 1
4 950 EUR
2011
Електро
5 707 ч
Висина на кревање: 7 465 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 1мес 10ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 306278

Linde S 50/316-03 - бочен утоварувач
 8
21 500 EUR
2011
Дизел
9 005 ч
Висина на кревање: 4 450 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 1мес 12ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 314535

BATTIONI-PAGANI HT5C - бочен утоварувач
 6
8 250 EUR
2003
Дизел
20 678 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 1мес 15ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311415

Baumann GS 60/14/72 TX - бочен утоварувач
 9
36 900 EUR
2010
Дизел
9 189 ч
Висина на кревање: 7 200 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 1мес 17ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 306164

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.