- Бензин/ТНГ.


0
Резултати пронајдени

Слични понуди

JUNGHEINRICH DFG 425 - преден вилушкар со четири тркала
 9
9 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
8 091 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 2 350 kg

Онлајн: 6час 6мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26393

KOMATSU FD25 - вилушкар
 4
4 994 EUR

Вилушкар

2016
1 423 ч

Онлајн: 6час 40мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација W-leo2019091702

HANGZHOU FD30 - вилушкар
 4
4 722 EUR

Вилушкар

2017
353 ч

Онлајн: 6час 43мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација W-leo2019091701

LINDE E 20 PH-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со три тркала

2011
8 137 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9час 34мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25771

STILL RX 70-25 T - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2015
6 945 ч
Висина на кревање: 4 600 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 9час 38мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26823

LINDE H 25 D-02 - преден вилушкар со четири тркала
 9
11 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
1 594 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 9час 51мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26904

CATERPILLAR DP30 - преден вилушкар со четири тркала
 10
6 800 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1995
8 900 ч

Онлајн: 10час 51мин

SERVICIOS J DURAN

Шпанија, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

Идентификација DP30

JUNGHEINRICH TFG 316 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 000 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
4 333 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 10час 56мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26950

JUNGHEINRICH TFG 320 - преден вилушкар со четири тркала
 9
6 600 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
11 741 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 1мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 26955

LINDE E 16 P-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2010
9 254 ч
Висина на кревање: 3 140 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 20мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27090

TOYOTA 7FBMF30 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2007
13 137 ч
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 11час 23мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27153

LINDE E 16 PH - преден вилушкар со четири тркала
 9
10 700 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
2 751 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 33мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25488

LINDE H 20 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 700 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
16 520 ч
Висина на кревање: 3 240 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 37мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25510

LINDE H 30 D - преден вилушкар со четири тркала
 9
9 700 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2006
11 891 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 11час 44мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25485

STILL RX 20-20 P - преден вилушкар со четири тркала
 9
21 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2017
3 616 ч
Висина на кревање: 4 760 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 48мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25601

STILL RX 20-20 P - преден вилушкар со четири тркала
 9
21 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2017
4 564 ч
Висина на кревање: 4 750 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 11час 52мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25600

STILL RX 60-25 - преден вилушкар со четири тркала
 9
8 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2015
8 525 ч
Висина на кревање: 3 260 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 11час 55мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25591

BT C3E 160 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со три тркала

2012
6 288 ч
Висина на кревање: 2 950 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 58мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25776

TOYOTA 02-8FDF15 - преден вилушкар со четири тркала
 9
6 300 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2010
21 071 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 12час 2мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25044

TOYOTA 02-7FD18 - преден вилушкар со четири тркала
 9
5 300 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2002
Висина на кревање: 4 300 mm
Капцитет на кревање: 1 550 kg

Онлајн: 12час 4мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 25042

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.