- Бензин.


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Toyota 5FGL10 - вилушкар
 16
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 21час 3мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

 NISSAN P1F1A15D - вилушкар
 17
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 4ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

NISSAN UGD02A30PQ LPG Heftruck (183244) - вилушкар
 19
Аукција

Вилушкар

2006
1 653 ч

Онлајн: 6ден

Legal Brokers BVBA

Белгија, Antwerpen

Linde H60D-02  - преден вилушкар со четири тркала
 7
12 000 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2001
Висина на кревање: 3 500 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 2мес 6ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

 Nissan H01A100 - преден вилушкар со четири тркала
 5
5 900 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

1991
2 995 ч
Висина на кревање: 3 820 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 2мес 7ден

Januschkowetz Gabelstapler

Германија, Erding

Идентификација 3518703/3518703

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.