37
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Still FM4W25 - 4-насочен вилушкар
 8
24 900 EUR
2011
61 ч
Висина на кревање: 8 050 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310667

Combilift CBE3000 - 4-насочен вилушкар
 2
Прашајте за цена
2013
2 730 ч
Висина на кревање: 4 900 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 6ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15939

JUNGHEINRICH ETVQ 20 - 4-насочен вилушкар
 10
13 800 EUR
2007
7 070 ч
Висина на кревање: 5 300 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 12ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Baumann EMS II 40/12/45 TR - 4-насочен вилушкар
 6
26 900 EUR
2011
1 883 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 12ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310764

Linde R 16 S/115-12 4-Wege - 4-насочен вилушкар
 6
24 900 EUR
2014
36 ч
Висина на кревање: 5 855 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 19ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 312730

Combilift C 4000 GST - 4-насочен вилушкар
 6
23 500 EUR
2013
8 360 ч
Висина на кревање: 7 500 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 1мес 12ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311996

Baumann EVU30 - 4-насочен вилушкар
 16
Прашајте за цена
2006
2 313 ч
Висина на кревање: 5 700 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1мес 27ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15836

DIMOS EFY 5004-R/AC - 4-насочен вилушкар
 9
10 900 EUR
2006
13 673 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 2мес 8ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 301172

Jumbo JEFY 60.54/21,5-20(12-20,5)/55 ST BGT N.Z.QK9 - 4-насочен вилушкар
 10
24 900 EUR
2010
3 472 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 5 400 kg

Онлајн: 2мес 10ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 300136

Hubtex VQ 60 - 4-насочен вилушкар
 9
10 900 EUR
2000
625 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 2мес 10ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 301177

Combilift C 4000 E - 4-насочен вилушкар
 7
59 250 EUR
2018
400 ч
Висина на кревање: 5 952 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M308816

Still FM4W25 - 4-насочен вилушкар
 8
24 900 EUR
2011
61 ч
Висина на кревање: 8 050 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310667

Bison STAMPEDE 6004 AC - 4-насочен вилушкар
 9
69 500 EUR
2012
134 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 6 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 303354

Amlift AGILIFT 3000E - 4-насочен вилушкар
 16
Прашајте за цена
2019
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 3мес 26ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15271

 Jungheinrich ETVQ 20 (batteria 2015) - 4-насочен вилушкар
 1
11 400 EUR
1997
Висина на кревање: 9 620 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15391/3384903

 Hubtex MQ 120 - 4-насочен вилушкар
 5
42 000 EUR
2003
Висина на кревање: 1 150 mm
Капцитет на кревање: 12 000 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15017/3071223

 Atlet UFS200DTFVRE750 - 4-насочен вилушкар
 1
24 750 EUR
2011
Висина на кревање: 7 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15623/3496219

 Linde R 25 F 6355 - 4-насочен вилушкар
 1
9 800 EUR
2003
Висина на кревање: 6 400 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15561/3443288

 Still FM 4W 25 - 4-насочен вилушкар
 1
27 050 EUR
2011
Висина на кревање: 8 050 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15622/3496220

 Jungheinrich ETV-Q 20 - 4-насочен вилушкар
 1
8 650 EUR
1999
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3мес 27ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15509/3422486

Caterpillar NRM20K - 4-насочен вилушкар
 15
Прашајте за цена
2013
1 866 ч
Висина на кревање: 5 400 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4мес 25ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 15554

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.