Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) од Германија, 9800 EUR за продажба - ID: 7993736
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD

HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)

ВилушкарHYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)
1998|ТНГ|7942 ч|3070 mm

9 800EUR

Цена без ДДВ

Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)

Објавено: 5мес 10ден

PDF
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 1
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 2
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 3
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 4
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 5
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 6
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 7
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 8
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 9
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 10
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 11
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 12
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 13
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 14
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 15
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 16
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 17
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 18
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 19
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 20
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 21
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 22
Вилушкар HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS): слика 23
Ask for all available pictures
PDF

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD
Бренд

Број на оглас

23282
Година на производство

1998
Машински часови

7942 ч
Нето тежина

5250 kg
Работна тежина

5250 kg
Должина

2900 mm
Ширина

1330 mm
Висина

2300 mm
Работна ширина

1330 mm
Висина на кревање

3070 mm
Висина на возење

2300 mm
Локација

Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

излезна моќност

88 hp
Шасија/суспензија
конфигурација на оска

4x2
број на оски

2-оски
предни гуми

250 / 70 - 15
задни гуми

250 / 70 - 15
Повеќе информации

Autogas, Grundfarbe: gelb

Extras in der Ausstattung

Seitenschieber

Aufbautyp: Hyster 3,5 t. Gas - Gabelstapler, Baujahr 1998, Betriebs-Std.: 7.941 h, 1. Hand, Vortec V 6 - Benzin/Gas Motor mit 65 KW / 88 PS, Seitenschieber, Hubhöhe 3.020 mm, Lademaße (ohne Gabelzinken) LxBxH ca. 2.900 x 1.330 x 2.300 mm, Gabelzinken 1.500 mm lang

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb