Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS од Германија, 250 EUR за продажба - ID: 7114347
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

250EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 15 387 MKD
  • ≈ 271 USD

Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS

Вилушкар за палетиPfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS
115 mm

250EUR

Цена без ДДВ

Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS

Објавено: 1год 2мес

PDF
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 1
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 2
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 3
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 4
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 5
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 6
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 7
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 8
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 9
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 10
Вилушкар за палети Pfaff Gabelhubwagen HU 25 - 115 TS: слика 11
Ask for all available pictures
PDF

250EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 15 387 MKD
  • ≈ 271 USD
Број на оглас

22177
Работна тежина

79 kg
Должина

1555 mm
Ширина

540 mm
Висина

1230 mm
Висина на кревање

115 mm
Локација

Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

Hubkraft: 2.500 KG/m

Grundfarbe: blau

Aufbautyp: gut erhaltener Gabelhubwagen Pfaff HU 25-115 TS, Bj. 2008, Hubkraft 2.500 kg, Gabelzinkenlänge 1.150 mm, Gabelaußenabstand 540 mm

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

250EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 15 387 MKD
  • ≈ 271 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb