Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp за продажба - ID: 7689001
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

11 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 676 751 MKD
  • ≈ 11 764 USD

New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp

Нов Товарна рампаNew Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp
Ново

11 000EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 1
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 2
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 3
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 4
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 5
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 6
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 7
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 8
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 9
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 10
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 11
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 12
Нов Товарна рампа New Euro Ramp laadbrug laaddock laadperron container perron ramp: слика 13
Ask for all available pictures

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF

11 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 676 751 MKD
  • ≈ 11 764 USD
Контактирајте го продавачот
Ново

Состојба

нова
Боја

сина
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Nieuw vanuit voorraad

Euro Ramp 12 ton

- breedte 2.5 en 2.25 meter

- lengte 11.5 meter

- elektrische bediening door middel van 24 volt pomp

- hydraulisch in hoogte verstelbaar, 920 tot 1680 mm

- 2x 12 volt gel batterij

- accu lader

- zeer zware uitvoering

- uit voorraad leverbaar

- zware netting

prijs opgebouwd en thuis bezorgd

- 2.25 Meter breed 11.000,- excl. btw

- 2.5 Meter breed (standaard) € 12.000,- excl. btw

Meer prijs transport wadden eilanden, België, Duitsland € 100,- excl. btw

ook in bouw pakket te leveren afgehaald in putten € 700,- korting excl. btw

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

11 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 676 751 MKD
  • ≈ 11 764 USD
Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Локално време на дилерот:
14:25
4.0
Осврти: 7
Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - Handelsonderneming pieper