Користени и нови Плински вилушкари LINDE H60 за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
LINDE
H60
Linde H60T-01 - Плински вилушкар: слика 1
Linde H60T-01 - Плински вилушкар: слика 2
Linde H60T-01 - Плински вилушкар: слика 3
Linde H60T-01 - Плински вилушкар: слика 4
Linde H60T-01 - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Linde H60T-01

Плински вилушкар
2010ТНГ14620 чВисина на кревање: 7250 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Полска, Babin Oledry 10 62-420 Strzałkowo, Poland
Објавено: 2мес 9денБрој на оглас SL7029

20 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 232 574 MKD
  • ≈ 21 446 USD
2010ТНГ14620 чВисина на кревање: 7250 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Полска, Babin Oledry 10 62-420 Strzałkowo, Poland
Контактирајте го продавачот
Linde H60T-03 - Плински вилушкар: слика 1
Linde H60T-03 - Плински вилушкар: слика 2
Linde H60T-03 - Плински вилушкар: слика 3
Linde H60T-03 - Плински вилушкар: слика 4
Linde H60T-03 - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Linde H60T-03

Плински вилушкар
2008ТНГ7362 чВисина на кревање: 5550 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Полска, Babin Oledry 10 62-420 Strzałkowo, Poland
Објавено: 2мес 9денБрој на оглас SL6123

20 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 232 574 MKD
  • ≈ 21 446 USD
2008ТНГ7362 чВисина на кревање: 5550 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Полска, Babin Oledry 10 62-420 Strzałkowo, Poland
Контактирајте го продавачот
Linde H 60 T 353-03 - Плински вилушкар: слика 1
Linde H 60 T 353-03 - Плински вилушкар: слика 2
Linde H 60 T 353-03 - Плински вилушкар: слика 3
Linde H 60 T 353-03 - Плински вилушкар: слика 4
Linde H 60 T 353-03 - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Linde H 60 T 353-03

Плински вилушкар
2005ТНГ8555 чВисина на кревање: 4850 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Германија, Äußere Industriestraße 22, 86316 Friedberg-Derching, Germany
Објавено: 4мес 4денБрој на оглас ANL1067851

13 400EUR

  • ≈ 825 824 MKD
  • ≈ 14 369 USD
2005ТНГ8555 чВисина на кревање: 4850 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Германија, Äußere Industriestraße 22, 86316 Friedberg-Derching, Germany
Контактирајте го продавачот
Linde H60T 2012 - Плински вилушкар: слика 1
Linde H60T 2012 - Плински вилушкар: слика 2
Linde H60T 2012 - Плински вилушкар: слика 3
Linde H60T 2012 - Плински вилушкар: слика 4
Linde H60T 2012 - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Linde H60T 2012

Плински вилушкар
2012ТНГ13417 чВисина на кревање: 4150 mm
Полска, KUNÓW
Објавено: 4мес 26ден

17 840EUR

  • ≈ 1 099 456 MKD
  • ≈ 19 130 USD
2012ТНГ13417 чВисина на кревање: 4150 mm
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
Linde H60T (396) - Плински вилушкар: слика 1
Linde H60T (396) - Плински вилушкар: слика 2
Linde H60T (396) - Плински вилушкар: слика 3
Linde H60T (396) - Плински вилушкар: слика 4
Linde H60T (396) - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Linde H60T (396)

Плински вилушкар
2010ТНГ12267 чВисина на кревање: 3550 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Холандија, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Објавено: 8мес 15денБрој на оглас 15889
Прашајте за цена
2010ТНГ12267 чВисина на кревање: 3550 mmКапцитет на кревање: 6000 kg
Холандија, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Плински вилушкари LINDE H60
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.