Плински вилушкар Linde H35T од Холандија за продажба - ID: 8420635
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Linde H35T

Плински вилушкарLinde H35T
2004|ТНГ|8300 mm|3500 kg

Плински вилушкар Linde H35T

Објавено: 1мес 12ден

PDF
Плински вилушкар Linde H35T: слика 1
Плински вилушкар Linde H35T: слика 2
Плински вилушкар Linde H35T: слика 3
Плински вилушкар Linde H35T: слика 4
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 12ден

PDF
Бренд

Модел

Година на производство

2004
Капцитет на кревање

3500 kg
Висина на кревање

8300 mm
Слободно подигање

3000 mm
Тип на јарбол

триплекс
Локација

Холандија, Rijshaak 22, 3371KC, HARDINXVELD-GIESSENDAM

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

број на хидраулични вентили

3
Повеќе информации

Additional options and accessories

  • 4th valve

More information

Field of application: Internal logistics

Maximum passing height: 360 cm

Fork carriage: Sideshifter

Please contact Pieter de Vries (0184615552, +31 638327575, info@devriesheftrucks.nl) for more information

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - V.O.F. C. & P. DE VRIES