Плински вилушкар Linde H35T од Полска, 42000 EUR за продажба - ID: 8413536
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

42 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 588 405 MKD
  • ≈ 45 037 USD

Linde H35T

Плински вилушкарLinde H35T
2022|ТНГ|4980 mm|3500 kg

42 000EUR

Цена без ДДВ

Плински вилушкар Linde H35T

Објавено: 2мес 9ден

PDF
Плински вилушкар Linde H35T: слика 1
Плински вилушкар Linde H35T: слика 2
Плински вилушкар Linde H35T: слика 3
Плински вилушкар Linde H35T: слика 4
Плински вилушкар Linde H35T: слика 5
Плински вилушкар Linde H35T: слика 6
Плински вилушкар Linde H35T: слика 7
Ask for all available pictures

Објавено: 2мес 9ден

PDF

42 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 588 405 MKD
  • ≈ 45 037 USD
Бренд

Модел

Број на оглас

SL5552
Година на производство

2022
Капцитет на кревање

3500 kg
Висина на кревање

4980 mm
Слободно подигање

1494 mm
Висина на возење

2279 mm
Тип на јарбол

триплекс
Носач на вилушка

странична смена
Локација

Полска, Babin Oledry 10 62-420 Strzałkowo, Poland

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

батерија

unbekannt
Шасија/суспензија
предни гуми

unbekannt
задни гуми

unbekannt
Опрема
приклучоци

Gabelträger: ISO Klasse: ISO Klasse 3 = 2.500 - 4.999 kg
 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

42 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 2 588 405 MKD
  • ≈ 45 037 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - SUPERLIFT