Плински вилушкар LINDE H 35 T од Чешка република, 9900 EUR за продажба - ID: 7996576
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

9 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 610 124 MKD
  • ≈ 10 616 USD

LINDE H 35 T

Плински вилушкарLINDE H 35 T
2007|ТНГ|16051 ч|4500 mm|3500 kg

9 900EUR

Цена без ДДВ

Плински вилушкар LINDE H 35 T

Објавено: 6мес 10ден

PDF
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 1
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 2
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 3
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 4
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 5
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 6
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 7
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 8
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 9
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 10
Плински вилушкар LINDE H 35 T: слика 11
Ask for all available pictures

Објавено: 6мес 10ден

PDF

9 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 610 124 MKD
  • ≈ 10 616 USD
Бренд

Модел

Број на оглас

47249
Година на производство

2007
Состојба

добра
Машински часови

16051 ч
Тежина

4785 kg
Должина

2750 mm
Ширина

1240 mm
Висина

2900 mm
Капцитет на кревање

3500 kg
Висина на кревање

4500 mm
Должина на вилушка

1200 mm
Тип на јарбол

дуплекс
Локација

Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

Шасија/суспензија
предни гуми

solid
задни гуми

solid
Опрема
приклучоци

Integrated sideshift,Duo pedal,fork positioner, tires 27x10-124-ventil distributor,Without oil pipe,
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

9 900EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 610 124 MKD
  • ≈ 10 616 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - CHUF – cheap used forklifts