Плински вилушкар LINDE H 25 T од Чешка република, 7300 EUR за продажба - ID: 8284277
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

7 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 449 889 MKD
  • ≈ 7 828 USD

LINDE H 25 T

Плински вилушкарLINDE H 25 T
2003|ТНГ|17285 ч|3450 mm|2500 kg

7 300EUR

Цена без ДДВ

Плински вилушкар LINDE H 25 T

Објавено: 3мес 14ден

PDF
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 1
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 2
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 3
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 4
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 5
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 6
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 7
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 8
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 9
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 10
Плински вилушкар LINDE H 25 T: слика 11
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 14ден

PDF

7 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 449 889 MKD
  • ≈ 7 828 USD
Бренд

Модел

Број на оглас

50105
Година на производство

2003
Состојба

добра
Машински часови

17285 ч
Тежина

3500 kg
Должина

2650 mm
Ширина

1180 mm
Висина

2280 mm
Капцитет на кревање

2500 kg
Висина на кревање

3450 mm
Должина на вилушка

1000 mm
Тип на јарбол

дуплекс
Локација

Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

Шасија/суспензија
предни гуми

solid
задни гуми

solid
Опрема
приклучоци

Integrated sideshift,Working lights, tires 23x9-103-ventil distributor,Without oil pipe,
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

7 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 449 889 MKD
  • ≈ 7 828 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - CHUF – cheap used forklifts