Плински вилушкар LINDE H 25 T-02 од Чешка република, 8999 EUR за продажба - ID: 8121943
Каталог
Продава
Поставете оглас

8 999EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 554 482 MKD
  • ≈ 9 781 USD

LINDE H 25 T-02

Плински вилушкарLINDE H 25 T-02
2014|ТНГ|14207 ч|4555 mm|2500 kg

8 999EUR

Цена без ДДВ

Плински вилушкар LINDE H 25 T-02

Објавено: 5мес 21ден

PDF
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 1
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 2
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 3
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 4
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 5
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 6
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 7
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 8
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 9
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 10
Плински вилушкар LINDE H 25 T-02: слика 11
Ask for all available pictures

Објавено: 5мес 21ден

PDF

8 999EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 554 482 MKD
  • ≈ 9 781 USD
Бренд

Модел

Број на оглас

47220
Година на производство

2014
Состојба

добра
Машински часови

14207 ч
Тежина

3690 kg
Должина

2600 mm
Ширина

1200 mm
Висина

2980 mm
Капцитет на кревање

2500 kg
Висина на кревање

4555 mm
Должина на вилушка

1140 mm
Тип на јарбол

дуплекс
Локација

Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

Шасија/суспензија
предни гуми

solid
задни гуми

solid
Опрема
приклучоци

Integrated sideshift,fork positioner,Working lights, tires 23x9-104-ventil distributor,Without oil pipe,
 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

8 999EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 554 482 MKD
  • ≈ 9 781 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - CHUF – cheap used forklifts