Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber од Германија, 9800 EUR за продажба - ID: 8262145
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD

LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

Плински вилушкарLINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber
2003|ТНГ|16393 ч|3380 mm

9 800EUR

Цена без ДДВ

Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber

Објавено: 2мес 20ден

PDF
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 1
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 2
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 3
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 4
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 5
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 6
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 7
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 8
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 9
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 10
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 11
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 12
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 13
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 14
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 15
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 16
Плински вилушкар LINDE Gabelstapler H 35 T Gas + Seitenschieber: слика 17
Ask for all available pictures
PDF

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD
Бренд

Број на оглас

23288
Година на производство

2003
Машински часови

16393 ч
Нето тежина

4910 kg
Работна тежина

4910 kg
Висина на кревање

3380 mm
Локација

Германија, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

Шасија/суспензија
конфигурација на оска

4x2
Повеќе информации

Mast: Duplex

Gas, Grundfarbe: rot

Extras in der Ausstattung

Schutzdach

Aufbautyp: Hubhöhe 3.380 mm, Hubkraft 3.500 kg, Duplex Mast, Seitenschieber, Gabelzinken 1.200 mm lang

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

9 800EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 603 191 MKD
  • ≈ 10 643 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb