Дизел вилушкар Toyota FD30 од Кина, 8305 EUR за продажба - ID: 6944663
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Toyota FD30

Дизел вилушкар
дизел
Кина, Minhang District
Објавено: 11ден
Прашајте за цена
дизел
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Toyota FD30

Дизел вилушкар
Кина, Minhang District
Објавено: 11ден

6 900EUR

 • ≈ 424 508 MKD
 • ≈ 7 379 USD
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Toyota FD30

Дизел вилушкар
дизел
Кина, Minhang District
Објавено: 11ден

6 500EUR

 • ≈ 399 898 MKD
 • ≈ 6 951 USD
дизел
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

TOYOTA FD30

Дизел вилушкар
2019дизел1580 ч
Кина, NO.2169 FANGHE RD,MINHANG DISTRICT, SHANGHAI, CHINA
Објавено: 3мес 9ден

6 000EUR

 • ≈ 369 137 MKD
 • ≈ 6 416 USD
2019дизел1580 ч
Кина, NO.2169 FANGHE RD,MINHANG DISTRICT, SHANGHAI, CHINA
Контактирајте го продавачот
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

TOYOTA FD30

Дизел вилушкар
2019дизел1700 чКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Објавено: 3мес 9ден

6 000EUR

 • ≈ 369 137 MKD
 • ≈ 6 416 USD
2019дизел1700 чКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Контактирајте го продавачот
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Toyota FD30

Дизел вилушкар
2015дизел
Кина, Minhang District
Објавено: 11ден

6 500EUR

 • ≈ 399 898 MKD
 • ≈ 6 951 USD
2015дизел
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 4
TOYOTA FD30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

TOYOTA FD30

Дизел вилушкар
2019дизел1700 чКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Објавено: 2мес 30ден

6 800EUR

 • ≈ 418 355 MKD
 • ≈ 7 272 USD
2019дизел1700 чКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Контактирајте го продавачот
Toyota FD 30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD 30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD 30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD 30 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD 30 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Toyota FD 30

Дизел вилушкар
1998Висина на кревање: 4500 mmКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, China
Објавено: 11час 24мин

7 046EUR

 • ≈ 433 490 MKD
 • ≈ 7 535 USD
1998Висина на кревање: 4500 mmКапцитет на кревање: 3000 kg
Кина, China
Контактирајте го продавачот
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD30 - Дизел вилушкар: слика 4

Toyota FD30

Дизел вилушкар
2018
Кина, Minhang District
Објавено: 4ден

7 500EUR

 • ≈ 461 421 MKD
 • ≈ 8 020 USD
2018
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
Toyota FD50 - Дизел вилушкар: слика 1
Toyota FD50 - Дизел вилушкар: слика 2
Toyota FD50 - Дизел вилушкар: слика 3
Toyota FD50 - Дизел вилушкар: слика 4
Toyota FD50 - Дизел вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Toyota FD50

Дизел вилушкар
2016дизел2700 ч
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 11ден

9 156EUR

 • ≈ 563 303 MKD
 • ≈ 9 791 USD
2016дизел2700 ч
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот

Дизел вилушкар Toyota FD30

Објавено: 1год 3мес

Хм, се чини ставка продадена
Дизел вилушкар Toyota FD30: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Дизел вилушкар Toyota FD30: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 1год 3мес

ПРОДАДЕНО

8 305EUR

 • ≈ 510 947 MKD
 • ≈ 8 881 USD

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Година на производство

2016
Технички преглед

2023-01-03
Машински часови

3540 ч
Локација

Кина, shang hai city of china
Шасија/суспензија
предни гуми

99%
задни гуми

99%
Доплнително
гаранција

број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Inspection grade: 5

Service contract

Production country: JP

Provide the best pre-sales and after-sales service is our attitude,integrity, honesty and keep promise are our best product.

selecting the best partner is the most important.efficient, high quality, more selective, rich products. Long qi company is the first choice.

Services:

1. Free accessories during the warranty period

2. Airports/hotels Free pick-up

3. Free guided tour.Around Shanghai city

Tips:

1. Our company has professional workers.Engineers and long-term freight forwarders and shipping companies.Transportation machinery saves time ,labor and worry, and the freight is reasonable.

2. Company direct sales, Compared with all fellows, lowest price with best quality,superior service, professional team to solve after-sales problems.

3.pictures and videos are provided in time, all machinery import procedures are regular.The source is legal.

4. The price can be negotiated, and we look forward to long-term cooperative

ПРОДАДЕНО

8 305EUR

 • ≈ 510 947 MKD
 • ≈ 8 881 USD

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - SHANGHAI LONGSHOU MACHINERY COMPANY LIMITED