Лизинг на EMIRSAN Customized Cement Tanker Direct from Factory

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Поставете распоред за плаќање на лизингот

Авансно плаќање
Лизинг период, месеци
Годишна стапка на лизинг

22 114 EUR

Почетна цена22114 EUR

Купи EMIRSAN

  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендEMIRSAN
Година на производство2021
Ново
Состојбанова
Дата на прва регистрација2021-00-00
Нето тежина7400 kg
Бруто тежина44400 kg
Корисна носивост37000 kg
Капацитет30 m³
Шасија/суспензија
Суспензијавоздух
Број на оски3-оски
Оските праватEMIRSAN
Сопирачкитапан
ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Гуми385 65 R 22.5, 100 %
Резервно тркало
Тело/надградба
За транспорт нацемент
Пумпа
Кутија за алат
Опрема
Воздушна платфомаAerial platform
Опис

Price starting from 18500 USD

Directly from manufacturer custom made cement tankers , At requested capacity 25 m3 to 50 m3 , 2-3 -4 Axle Configuration , Single or Double tyre variation , Leaf or Air Suspansion , Reasonable transportation solutions . Delivery on time !!

Набавете понуди за лизинг: полуприколка цистерна

Политика за приватност

Truck1 is ready to help you find a required transport means for lease from our special leasing collection. Check whether this полуприколка цистерна EMIRSAN Customized Cement Tanker Direct from Factory suits your business demands. This unit was manufactured in 2021. It is accessible in . The main technical details are as follows. The gross weight is 44400 kg. The payload is 37000 kg. Contact the seller to lease the transport unit on beneficial terms.

t1 test leasing ad

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.