Лизинг на предни вилушкари со три тркала
Поставете распоред за плаќање на лизингот
Сортирај според:
Резултати по страница:
Лизинг Toyota 8 FB ET 15 - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 12500 EUR

Германија, Eschweiler

2013
Електро
7 696 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg
Лизинг STILL RX20-20 - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 10900 EUR

Германија, 76661 Philippsburg

2013
Електро
4 272 ч
Висина на кревање: 4 765 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg
Лизинг STILL RX20-20 - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 13980 EUR

Германија, 76661 Philippsburg

2012
Електро
5 490 ч
Висина на кревање: 4 770 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg
Лизинг STILL RX20-16 - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 13980 EUR

Германија, 76661 Philippsburg

2014
Електро
3 656 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg
Лизинг Jungheinrich EFG216k  - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 10700 EUR

Полска, Strzałkowo

2014
Електро
6 947 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg
Лизинг Linde E16C-02  - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 14300 EUR

Полска, Strzałkowo

2014
Електро
1 560 ч
Висина на кревање: 2 721 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg
Лизинг Linde E16L-02  - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 16000 EUR

Полска, Strzałkowo

2015
Електро
4 214 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg
Лизинг Toyota 7FBEST10  - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 14300 EUR

Полска, Strzałkowo

2016
Електро
729 ч
Висина на кревање: 2 600 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg
Лизинг Maximal FB16S-MHJZ  - преден вилушкар со три тркала

EUR/месец
Почетна цена: 11329 EUR

Норвешка, Skui, Bærum

2017
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.