Возило за метење Mercedes-Benz ATEGO 1324 Kehrmaschine Johnston VT650 од Германија, 39800 EUR за продажба - ID: 6877469
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Dulevo 75 EH Aufsitzkehrmaschine - возило за метење
 15
7 890 EUR
Цена без ДДВ
2012
272 km
3 hp

Објавено: 12ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Број на оглас 184400

BUCHER Mathieu Grand Azura Hochentleerung Vierrad Lenkung - возило за метење
 15
19 900 EUR
2012
51 882 km
6 152 ч

Објавено: 3год 2мес

Auto Ungar GmbH & Co. KG Kommunalfahrzeuge

Германија, Wendelstein

Mercedes-Benz L 1314KO 4x2 - возило за метење
 4
7 900 EUR
Цена без ДДВ
1992
159 376 km
127 hp

Објавено: 11год 2мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 65285

Mercedes-Benz Actros 2032 A 4x4 Bucher STKF 9500 Airport 3 St. - возило за метење
 15
64 890 EUR
Цена без ДДВ
2007
74 205 km
320 hp

Објавено: 10мес 25ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Број на оглас 171593

Возило за метење Mercedes-Benz ATEGO 1324 Kehrmaschine Johnston VT650

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Atego 1324
Број на оглас G180210
Година на производство 2012
Километража 127 099 km
Бруто тежина 19 000 kg
Боја бела
Локација Германија, Kaufungen
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 cc
 • излезна моќност: 241 hp (179 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 4x2
 • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
 • волумен на утовар: 6 m³
Кабина/внатрешност
 • клима уред
39 800
EUR

21 Март 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Municipal/ Special vehicle
t1 test archive - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old