Возило за метење DAF LF55 220 од Обединето Кралство за продажба - ID: 8697372
Каталог
Продава
Поставете оглас

Аукција

DAF LF55 220

Возило за метењеDAF LF55 220
349244 km

Возило за метење DAF LF55 220

Објавено: 18ден

PDF
Возило за метење DAF LF55 220: слика 1
Возило за метење DAF LF55 220: слика 2
Возило за метење DAF LF55 220: слика 3
Возило за метење DAF LF55 220: слика 4
Возило за метење DAF LF55 220: слика 5
Возило за метење DAF LF55 220: слика 6
Возило за метење DAF LF55 220: слика 7
Возило за метење DAF LF55 220: слика 8
Возило за метење DAF LF55 220: слика 9
Возило за метење DAF LF55 220: слика 10
Возило за метење DAF LF55 220: слика 11
Возило за метење DAF LF55 220: слика 12
Возило за метење DAF LF55 220: слика 13
Возило за метење DAF LF55 220: слика 14
Возило за метење DAF LF55 220: слика 15
Возило за метење DAF LF55 220: слика 16
Возило за метење DAF LF55 220: слика 17
Возило за метење DAF LF55 220: слика 18
Возило за метење DAF LF55 220: слика 19
Возило за метење DAF LF55 220: слика 20
Возило за метење DAF LF55 220: слика 21
Возило за метење DAF LF55 220: слика 22
Возило за метење DAF LF55 220: слика 23
Возило за метење DAF LF55 220: слика 24
Возило за метење DAF LF55 220: слика 25
Возило за метење DAF LF55 220: слика 26
Возило за метење DAF LF55 220: слика 27
Возило за метење DAF LF55 220: слика 28
Возило за метење DAF LF55 220: слика 29
Возило за метење DAF LF55 220: слика 30
Возило за метење DAF LF55 220: слика 31
Возило за метење DAF LF55 220: слика 32
Возило за метење DAF LF55 220: слика 33
Возило за метење DAF LF55 220: слика 34
Возило за метење DAF LF55 220: слика 35
Возило за метење DAF LF55 220: слика 36
Возило за метење DAF LF55 220: слика 37
Ask for all available pictures

Објавено: 18ден

PDF

Аукција

Бренд

Модел

Број на оглас

140414677
Километража

349244 km
VIN

XLRAEL2700L436954, DX14 OOW - XLRAEL2700L436954
Тежина

6000 kg
Локација

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds, Yorkshire

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Доплнително
достапни единици

1
Повеќе информации

DAF LF55 220 4x2 Sweeper Lorry, Johnston Body, A/C, Manual Gearbox (Tested 08/24) - DX14 OOW - XLRAEL2700L436954

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

Аукција

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Municipal/ Special vehicle
t1 test unit - EURO AUCTIONS (UK) LTD