Користени и нови Колекторски возила за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons - Колекторско возило: слика 1
Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons - Колекторско возило: слика 2
Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons - Колекторско возило: слика 3
Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons - Колекторско возило: слика 4
Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons - Колекторско возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Mercedes-Benz 300TD (W123) 7 persoons

Колекторско возило
1979154023 km80 hp
Холандија, MOLENKAP 8 8521MH SINT NICOLAASGA The Netherlands
Објавено: 3ден

18 750EUR

  • ≈ 1 153 554 MKD
  • ≈ 20 052 USD
1979154023 km80 hp
Холандија, MOLENKAP 8 8521MH SINT NICOLAASGA The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Колекторско возило: слика 1
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Колекторско возило: слика 2
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Колекторско возило: слика 3
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Колекторско возило: слика 4
Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD - Колекторско возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (43)

Mercedes-Benz Vario 813 Armored Money Transporter - LHD

Колекторско возило
2008621617 km
Унгарија, Budapest
Објавено: 12денБрој на оглас LT0184

13 000EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 799 797 MKD
  • ≈ 13 902 USD
2008621617 km
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter - Колекторско возило: слика 1
IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter - Колекторско возило: слика 2
IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter - Колекторско возило: слика 3
IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter - Колекторско возило: слика 4
IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter - Колекторско возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (16)

IVECO Daily 70C17 Armored Money Transporter

Колекторско возило
2014250000 km170 hp
Унгарија, Budapest
Објавено: 14денБрој на оглас MO2228

26 400EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 1 624 204 MKD
  • ≈ 28 233 USD
2014250000 km170 hp
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Колекторско возило: слика 1
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Колекторско возило: слика 2
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Колекторско возило: слика 3
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Колекторско возило: слика 4
Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015 - Колекторско возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Iveco 35 Daily 35C13 Iveco Bankowóz Kuloodporny Opanceżony pancerny 2015

Колекторско возило
2015360000 km130 hp
Полска, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Објавено: 1мес 4ден

11 560EUR

  • ≈ 711 204 MKD
  • ≈ 12 362 USD
2015360000 km130 hp
Полска, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Контактирајте го продавачот
VOLVO FM300 armored truck - Колекторско возило: слика 1
VOLVO FM300 armored truck - Колекторско возило: слика 2
VOLVO FM300 armored truck - Колекторско возило: слика 3
VOLVO FM300 armored truck - Колекторско возило: слика 4
VOLVO FM300 armored truck - Колекторско возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

VOLVO FM300 armored truck

Колекторско возило
294 hpКорисна носивост: 8000 kg
Кина, China, Hefei, Anhui, 966 Linghu Road
Објавено: 10мес 29ден
Прашајте за цена
294 hpКорисна носивост: 8000 kg
Кина, China, Hefei, Anhui, 966 Linghu Road
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Колекторски возила
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.