Камион за метење Tiger

Онлајн: 1мес 14ден

Година на производство 2006
Машински часови 1 045 ч
Локација Германија, 14532 Kleinmachnow Germany
Телефон +49 751 5...
9900 EUR
9 900
EUR
  • 610 259 MKD
  • 11 187 USD

Продавач
Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Kiesel Worldwide Machinery GmbH Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:49
Лица за контакт
Sebastian Solleder
Deutsch, English
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Камион за метење HMF 426
HMF 426
2006, 4x2, Дизел, 6 337 ч, 2-оски
Полска, Bogdaniec
Камион за метење HMF 426, 2006
Камион за метење HAKO B910
HAKO B910
2006, Електро, 2 327 ч
Германија, 90530 Wendelstein
2 900 EUR
Камион за метење HAKO B910, 2006
Камион за метење KARCHER ICC1
KARCHER ICC1
2006, 732 ч
Шпанија
Камион за метење KARCHER ICC1, 2006
Камион за метење TENNANT 7300 Schrobmachine
TENNANT 7300 Schrobmachine
2006, Електро, 4 700 ч
Холандија, Leur
4 750 EUR
Камион за метење TENNANT 7300 Schrobmachine, 2006
Камион за метење Hako JONAS 1450V
Hako JONAS 1450V
2006, ТНГ
Германија, Düsseldorf
5 200 EUR
Камион за метење Hako JONAS 1450V, 2006
Камион за метење SCHMIDT Aebi MFH 2500
SCHMIDT Aebi MFH 2500
2006, 109 323 km, Дизел, 7 786 ч, 2-оски
Германија, 90530 Wendelstein
9 900 EUR
Камион за метење SCHMIDT Aebi MFH 2500, 2006
Камион за метење HAKO Hakomatic B 750 R
HAKO Hakomatic B 750 R
2006, Електро, 1 335 ч
Германија, 90530 Wendelstein
2 900 EUR
Камион за метење HAKO Hakomatic B 750 R, 2006
Камион за метење HAKO B910 Aufsitz- Scheuersaugmaschine
HAKO B910 Aufsitz- Scheuersaugmaschine
2006, 2 327 ч
Германија, 90530 Wendelstein
2 900 EUR
Камион за метење HAKO B910 Aufsitz- Scheuersaugmaschine, 2006
Камион за метење Schmidt Cleango Elite S Kehrmaschine
Schmidt Cleango Elite S Kehrmaschine
2006, 46 072 km, Дизел
Германија, 35325 Mücke/ Atzenhain
Камион за метење Schmidt Cleango Elite S Kehrmaschine, 2006
Камион за метење Schmidt Veegwagen, veegmachine, Swingo 250
Schmidt Veegwagen, veegmachine, Swingo 250
2006
Холандија, Gennep
10 250 EUR
Камион за метење Schmidt Veegwagen, veegmachine, Swingo 250, 2006
Камион за метење SCHMIDT Swingo Compact 200 SFZ
SCHMIDT Swingo Compact 200 SFZ
2006, 5 100 km, Дизел, 2-оски
Германија, Landau
8 900 EUR
Камион за метење SCHMIDT Swingo Compact 200 SFZ, 2006
Камион за метење Iveco Eurocargo Kehrmaschine Sweeper EuroFant 50
Iveco Eurocargo Kehrmaschine Sweeper EuroFant 50
2006, 78 575 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, LIENDEN
Камион за метење Iveco Eurocargo Kehrmaschine Sweeper EuroFant 50, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.