Користени и нови Електрични комунални возила оштетено за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас

Електрични комунални возила

2
оштетено
Погледнете Комунални/ Специјални возила на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Оштетено
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Електрично комунално возило: слика 1
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Електрично комунално возило: слика 2
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Електрично комунално возило: слика 3
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Електрично комунално возило: слика 4
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility  - Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility

Електрично комунално возило
20157937 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Објавено: 3мес 15денБрој на оглас 781272

9 900EUR

  • ≈ 609 998 MKD
  • ≈ 10 761 USD
20157937 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Контактирајте го продавачот
Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja - Перач под висок притисок, Електрично комунално возило: слика 1
Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja - Перач под висок притисок, Електрично комунално возило: слика 2
Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja - Перач под висок притисок, Електрично комунално возило: слика 3
Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja - Перач под висок притисок, Електрично комунално возило: слика 4
Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja - Перач под висок притисок, Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Електро

Inna Inny Goupli Myjka wysokociśnieniowa Wuko asenizacyjny kanalizacja

Перач под висок притисок, Електрично комунално возило
200754222 km45 hp
Полска, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Објавено: 3мес 23ден

4 105EUR

  • ≈ 252 933 MKD
  • ≈ 4 462 USD
200754222 km45 hp
Полска, OLEŚNICKA 1, 56-500 SYCÓW, POLAND
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Електрични комунални возила
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.