Користени и нови Електрични комунални возила клима уред за продажба - Truck1 Македонија
Каталог
Продава
Поставете оглас

Електрични комунални возила

2
клима уред
Погледнете Комунални/ Специјални возила на лизинг
Сортирај според
Сортирај според
Релевантност
Датум – порво новите реклами
Датум – прво старите реклами
Цена – од ниска кон висока
Цена – од висока кон ниска
Година на производство – прво понови
Година на производство – прво постари
Бренд, модел
Клима уред
Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Камион за ѓубре, Електрично комунално возило: слика 1
Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Камион за ѓубре, Електрично комунално возило: слика 2
Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Камион за ѓубре, Електрично комунално возило: слика 3
Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Камион за ѓубре, Електрично комунално возило: слика 4
Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION - Камион за ѓубре, Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)
Електро

Volvo FE ELECTRIC Geesink GPM IV 21m³ ZERO EMISSION

Камион за ѓубре, Електрично комунално возило
20238227 km544 hpКорисна носивост: 10306 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Објавено: 1год 1месБрој на оглас 43192
Прашајте за цена
20238227 km544 hpКорисна носивост: 10306 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper - Возило за метење, Електрично комунално возило: слика 1
Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper - Возило за метење, Електрично комунално возило: слика 2
Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper - Возило за метење, Електрично комунално возило: слика 3
Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper - Возило за метење, Електрично комунално возило: слика 4
Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper - Возило за метење, Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)
Електро

Green machine 500 ZE PLUS Electric sweeper

Возило за метење, Електрично комунално возило
20205918 kmКорисна носивост: 470 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Објавено: 3год 6месБрој на оглас 40322
Прашајте за цена
20205918 kmКорисна носивост: 470 kg
Холандија, Wageningsestraat 17, NL-6673 DB Andelst, Postbus 68 6670 AB Zetten, The Netherlands
Контактирајте го продавачот
T1 new listing page - Електрични комунални возила
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.