Електрично комунално возило Goupil G5 Electric UTV Closed Box Van Utility Vehicle од Холандија, 12950 EUR за продажба - ID: 8375999
Каталог
Продава
Поставете оглас
ПРОДАДЕНО
Отвори директориум
Слични понуди:
Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box - Електрично комунално возило: слика 1
Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box - Електрично комунално возило: слика 2
Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box - Електрично комунално возило: слика 3
Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box - Електрично комунално возило: слика 4
Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box - Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (27)

Goupil G3 Electric UTV Utility Vehicle Closed Box

Електрично комунално возило
201529964 km
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Објавено: 3мес 15денБрој на оглас 781823

7 950EUR

 • ≈ 489 847 MKD
 • ≈ 8 641 USD
201529964 km
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Контактирајте го продавачот
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility - Електрично комунално возило: слика 1
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility - Електрично комунално возило: слика 2
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility - Електрично комунално возило: слика 3
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility - Електрично комунално возило: слика 4
Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility - Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility

Електрично комунално возило
20157937 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Објавено: 3мес 15денБрој на оглас 781272

9 900EUR

 • ≈ 609 998 MKD
 • ≈ 10 761 USD
20157937 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Контактирајте го продавачот
Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van - Електрично комунално возило: слика 1
Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van - Електрично комунално возило: слика 2
Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van - Електрично комунално возило: слика 3
Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van - Електрично комунално возило: слика 4
Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van - Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (29)

Goupil G3 Electric UTV Utility Closed Box Van

Електрично комунално возило
201545636 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Објавено: 3мес 15денБрој на оглас 781362

8 950EUR

 • ≈ 551 463 MKD
 • ≈ 9 728 USD
201545636 km10 hp
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Контактирајте го продавачот
Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons - Електрично комунално возило: слика 1
Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons - Електрично комунално возило: слика 2
Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons - Електрично комунално возило: слика 3
Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons - Електрично комунално возило: слика 4
Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons - Електрично комунално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (40)

Polaris Gem E4 Electric UTV Utility Vehicle 4-Persons

Електрично комунално возило
20205614 km
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Објавено: 3мес 15денБрој на оглас 781827

9 950EUR

 • ≈ 613 079 MKD
 • ≈ 10 815 USD
20205614 km
Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Контактирајте го продавачот

Електрично комунално возило Goupil G5 Electric UTV Closed Box Van Utility Vehicle

Објавено: 3мес 15ден

Хм, се чини ставка продадена
Електрично комунално возило Goupil G5 Electric UTV Closed Box Van Utility Vehicle: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Електрично комунално возило Goupil G5 Electric UTV Closed Box Van Utility Vehicle: слика 1
See what's in stock now

Објавено: 3мес 15ден

ПРОДАДЕНО

12 950EUR

 • ≈ 797 927 MKD
 • ≈ 14 076 USD

6 Јули 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Бренд

Број на оглас

781775
Година на производство

2020
Километража

14942 km
Локација

Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant
Повеќе информации

GOUPIL G5 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV BOX VAN 2020 WHITE 14942KM LHD 4x2 Electric Utlity vehicle box van. 10.7kW electric engine. Full Traction battery pack. Max drive distance up to 80KM in electric mide. Drive distance depends on number of stops, load, outside temperature, battery size and age / usage of batteries. Length 400cm, width 180cm and height 196cm. Closed box with two roller opening doors. Dimensions inside box: 247 length x 130 width x 113 height cm. Empty weight 1013KG. Max total weight 2001KG. Included french registration certificate (carte grise). Date of first registration: 31-01-2020. Vin number: VRWG5EZZZK0K00152. Forward / Reverse transmission. KM on meter: 14942KM. See for more detailed pictures / product video our website. Price is excluded VAT. We are open from Monday till Friday from 08:30-12:00 and 13:00-17:00hrs. Closed on Saturday and Sunday. All dimensions and weights are approximately. Above specifications are subject to change without prior notice and subject to errors.

ПРОДАДЕНО

12 950EUR

 • ≈ 797 927 MKD
 • ≈ 14 076 USD

6 Јули 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Municipal/ Special vehicle
t1 test archive - Target Cars BV