Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility од Холандија, 9900 EUR за продажба - ID: 8376019
Каталог
Продава
Поставете оглас

9 900EUR

  • ≈ 609 998 MKD
  • ≈ 10 761 USD

Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility

Електрично комунално возилоGoupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility
2015|7937 km|10 hp

9 900EUR

Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility

Објавено: 3мес 15ден

PDF
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 1
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 2
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 3
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 4
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 5
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 6
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 7
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 8
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 9
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 10
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 11
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 12
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 13
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 14
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 15
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 16
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 17
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 18
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 19
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 20
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 21
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 22
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 23
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 24
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 25
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 26
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 27
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 28
Електрично комунално возило Goupil G3 Electric UTV Closed Box Van Utility: слика 29
Ask for all available pictures

Објавено: 3мес 15ден

PDF

9 900EUR

  • ≈ 609 998 MKD
  • ≈ 10 761 USD
Бренд

Број на оглас

781272
Година на производство

2015
Километража

7937 km
Оштетено

Бруто тежина

2075 kg
Локација

Холандија, Niederlande, EINDHOVEN-AIRPORT, Noord-Brabant

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
излезна моќност

10 hp
Повеќе информации

GOUPIL G3 ELECTRIC G3L UTILITY VEHICLE UTV CLOSED BOX LONG VAN 05-2015 WHITE 7837KM 4x2 Electric Utlity vehicle box van. 7.4kW / 10.1HP electric engine. 320Ah Full Traction 48V (2v each cell) battery pack (from 2018). Maximum drive distance up to 70KM. Drive distance depends on number of stops, load, outside temperature, battery size and age / usage of batteries. Length 390cm, width 125cm and height 210cm. Closed box with 2 roller doors. Dimensions inside box: 241 length x 104 width x 114 height cm. Webasto Diesel Heating System. Outside color White. Empty weight 1170KG. Max total weight 2075KG. Included french registration certificate (carte grise). Date of first registration: 26-05-2015. Vin number: VRWG3LNCCF0000009. European Type approval nr: e2*NKS*0119*00. Forward / Reverse transmission. Air tyres. KM on meter: 7837KM. See for more detailed pictures / product video our website. Price is excluded VAT. We are open from Monday till Friday from 08:30-12:00 and 13:00-17:00hrs. Closed on Saturday and Sunday. All dimensions and weights are approximately. Above specifications are subject to change without prior notice and subject to errors.

 Email  Call

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

9 900EUR

  • ≈ 609 998 MKD
  • ≈ 10 761 USD

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Municipal/ Special vehicle
t1 test unit - Target Cars BV