Користени и нови Аеродромска опрема за продажба - Truck1 Македонија

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба

Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Аеродромска опрема


   Страница 1 од 15 1/15   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 [div] SOVAM K 22 - Трактор за багаж: слика 1

[div] SOVAM K 22

2000 Капцитет на кревање: 22 000 kg ТНГ
Италија, Vignola MO
Објавено: 2год 4мес Број на оглас  14475

3 350 EUR

star
2000 Капцитет на кревање: 22 000 kg ТНГ
Италија, Vignola MO
email Контактирајте го продавачот
MAN AM110 Flugzeugschlepper  - Возило за push back: слика 1
MAN AM110 Flugzeugschlepper  - Возило за push back: слика 2
MAN AM110 Flugzeugschlepper  - Возило за push back: слика 3
MAN AM110 Flugzeugschlepper  - Возило за push back: слика 4
MAN AM110 Flugzeugschlepper  - Возило за push back: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

MAN AM110 Flugzeugschlepper

1992 9 972 ч
Германија, Oelsnitz
Објавено: 5мес 7ден

3 900 EUR

Цена без ДДВ

star
1992 9 972 ч
Германија, Oelsnitz
email Контактирајте го продавачот
 Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck - Противпожарен камион: слика 1
 Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck - Противпожарен камион: слика 2
 Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck - Противпожарен камион: слика 3
 Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck - Противпожарен камион: слика 4
 Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck - Противпожарен камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Reynold Boughton Barracuda 6x6 Fire Truck

1998 19 935 km Дизел 576 hp 6x6 3-оски
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Објавено: 2ден
Прашајте за цена
star
1998 19 935 km Дизел 576 hp 6x6 3-оски
Обединети Арапски Емирати, Dubai
email Контактирајте го продавачот
FMC JBT C15 - Натоварувач на контејнери и палети: слика 1

FMC JBT C15

1997 Корисна носивост: 7 000 kg
Холандија, Starnmeer
Објавено: 4ден Број на оглас A2466 / A2468 / A2469
Прашајте за цена
star
1997 Корисна носивост: 7 000 kg
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
BlissFox 70D - Возило за push back: слика 1
BlissFox 70D - Возило за push back: слика 2
BlissFox 70D - Возило за push back: слика 3
BlissFox 70D - Возило за push back: слика 4

BlissFox 70D

2024 Ново Дизел
Франција, Air Business GSE Kuala Lumpur
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
2024 Ново Дизел
Франција, Air Business GSE Kuala Lumpur
email Контактирајте го продавачот
BlissFox 40D - Возило за push back: слика 1
BlissFox 40D - Возило за push back: слика 2
BlissFox 40D - Возило за push back: слика 3
BlissFox 40D - Возило за push back: слика 4

BlissFox 40D

2024 Ново Дизел
Малезија, Air Business GSE Kuala Lumpur
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
2024 Ново Дизел
Малезија, Air Business GSE Kuala Lumpur
email Контактирајте го продавачот
BlissFox 50D - Возило за push back: слика 1
BlissFox 50D - Возило за push back: слика 2
BlissFox 50D - Возило за push back: слика 3

BlissFox 50D

2024 Ново Дизел
Франција, Air Business GSE Kuala Lumpur
Објавено: 9ден
Прашајте за цена
star
2024 Ново Дизел
Франција, Air Business GSE Kuala Lumpur
email Контактирајте го продавачот
Hobart 180Kva - Аеродромски извор на напојување: слика 1
Hobart 180Kva - Аеродромски извор на напојување: слика 2

Hobart 180Kva

2015 Дизел
Франција, TREMBLAY-EN-FRANCE
Објавено: 11ден
Прашајте за цена
star
2015 Дизел
Франција, TREMBLAY-EN-FRANCE
email Контактирајте го продавачот
Volvo FL 611 Zellinger - Аеродромска опрема: слика 1

Volvo FL 611 Zellinger

1996 Дизел 2-оски
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 9ден Број на оглас A2239
Прашајте за цена
star
1996 Дизел 2-оски
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 AIRPORT 2000 AP208 - Аеродромска опрема: слика 1
 AIRPORT 2000 AP208 - Аеродромска опрема: слика 2
 AIRPORT 2000 AP208 - Аеродромска опрема: слика 3
 AIRPORT 2000 AP208 - Аеродромска опрема: слика 4
 AIRPORT 2000 AP208 - Аеродромска опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

AIRPORT 2000 AP208

2005 40 ч 2-оски
Италија, Roma
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас 070905

36 000 EUR

star
2005 40 ч 2-оски
Италија, Roma
email Контактирајте го продавачот
ROFAN ZH5 - Трактор за багаж: слика 1

ROFAN ZH5

2013
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2341
Прашајте за цена
star
2013
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 KAMAG TowBear - Возило за push back: слика 1

KAMAG TowBear

2002
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2235
Прашајте за цена
star
2002
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 Thermal Dynamics Pakmaster 25 Plasmasnijder - Аеродромска опрема: слика 1
 Thermal Dynamics Pakmaster 25 Plasmasnijder - Аеродромска опрема: слика 2
 Thermal Dynamics Pakmaster 25 Plasmasnijder - Аеродромска опрема: слика 3

Thermal Dynamics Pakmaster 25 Plasmasnijder

Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден
Прашајте за цена
star
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 New MARK III Twin - Аеродромска опрема: слика 1

New MARK III Twin

Ново
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас III Twin - on order
Прашајте за цена
star
Ново
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 Miloko - Аеродромска опрема: слика 1

Miloko

2010
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2369
Прашајте за цена
star
2010
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
Kalmar De-icer - Аеродромска опрема: слика 1

Kalmar De-icer

1997
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2012
Прашајте за цена
star
1997
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 KAMAG TowBear 35/22-280 - Возило за push back: слика 1

KAMAG TowBear 35/22-280

2002 2-оски
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2236
Прашајте за цена
star
2002 2-оски
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
  - Аеродромска опрема: слика 1

Ново
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A1711
Прашајте за цена
star
Ново
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 Christie DC-Power Unit MA28 - Аеродромски извор на напојување: слика 1
 Christie DC-Power Unit MA28 - Аеродромски извор на напојување: слика 2

Christie DC-Power Unit MA28

Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас B0196/B0197/B0198
Прашајте за цена
star
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 PD1FR03 - Аеродромска опрема: слика 1

PD1FR03

2007
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2498
Прашајте за цена
star
2007
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
FMC JBT CPT-4 & -7 - Натоварувач на контејнери и палети: слика 1

FMC JBT CPT-4 & -7

Корисна носивост: 7 000 kg Дизел 2-оски
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A2478 / A2479 / A2480
Прашајте за цена
star
Корисна носивост: 7 000 kg Дизел 2-оски
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
 Tug M1-481 - Трактор за багаж: слика 1

Tug M1-481

1997
Холандија, Starnmeer
Објавено: 1мес 12ден Број на оглас A550
Прашајте за цена
star
1997
Холандија, Starnmeer
email Контактирајте го продавачот
1 2 3 15   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Municipal/ Special vehicles - Ground support equipment
t1 old