Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC
Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC
2020, 10 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
30 832 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC, 2020
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC
Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC
2020, 10 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
30 832 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL PDC, 2020
Товарно комбе Volkswagen Crafter Kasten 35 HD L3H3 LED PDC TEMPOMAT
Volkswagen Crafter Kasten 35 HD L3H3 LED PDC TEMPOMAT
2020, 30 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
31 420 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter Kasten 35 HD L3H3 LED PDC TEMPOMAT, 2020
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Mixto L5H3 ergoActiv LED TEMPOMAT MFL
Volkswagen Crafter 35 Mixto L5H3 ergoActiv LED TEMPOMAT MFL
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
43 689 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Mixto L5H3 ergoActiv LED TEMPOMAT MFL, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL SCHWINGSITZ
Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL SCHWINGSITZ
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
27 723 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL SCHWINGSITZ, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kombi 9-Sitze L3H3 MFL LED
Volkswagen Crafter 35 Kombi 9-Sitze L3H3 MFL LED
2019, 30 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
37 807 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kombi 9-Sitze L3H3 MFL LED, 2019
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL TEMPOMAT SCHWINGS
Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL TEMPOMAT SCHWINGS
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
33 521 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L3H3 LED MFL TEMPOMAT SCHWINGS, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LED MFL SCHWINGSITZ
Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LED MFL SCHWINGSITZ
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
33 185 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LED MFL SCHWINGSITZ, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten Mixto L4H3 LED TEMPOMAT
Volkswagen Crafter 35 Kasten Mixto L4H3 LED TEMPOMAT
2021, 30 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
37 723 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten Mixto L4H3 LED TEMPOMAT, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L5H3 Autom. LED 5J. Gar-200TKM
Volkswagen Crafter 35 Kasten L5H3 Autom. LED 5J. Gar-200TKM
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
39 403 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L5H3 Autom. LED 5J. Gar-200TKM, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LR HD LED GRA PDC
Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LR HD LED GRA PDC
2020, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
32 681 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Kasten L4H3 LR HD LED GRA PDC, 2020
Товарно комбе Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Kasten L4H3 LED ErgoActive
Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Kasten L4H3 LED ErgoActive
2021, 20 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
33 605 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Kasten L4H3 LED ErgoActive, 2021
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Trend L3H3 Autom. LED Navi ACC Ergo
Volkswagen Crafter 35 Trend L3H3 Autom. LED Navi ACC Ergo
2021, 30 km, Дизел
Германија, Sangerhausen
39 403 EUR
Товарно комбе Volkswagen Crafter 35 Trend L3H3 Autom. LED Navi ACC Ergo, 2021

Товарно комбе Volkswagen Crafter L5H3 Klima, LED, Parksensoren

Бренд VOLKSWAGEN
Модел Crafter
Идентификација VAN2046
Година на производство 2020
Километража 718 km
Боја бела
Локација Австрија, Peuerbach
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 177 hp (131 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 4 860 mm
 • ширина на утовар: 1 980 mm
 • висина на утовар: 1 750 mm
Кабина/внатрешност
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.