Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi 1.6 TDI 102 pk, Airco,

Онлајн: 1мес 11ден

Бренд VOLKSWAGEN
Модел Caddy Maxi 1.6 TDI 102 pk, Airco,
Идентификација M0002223 - 3-VTH-02
Година на производство 2012
Километража 184 165 km
Состојба добра
Дата на прва регистрација 01.02.2012
Нето тежина 1 461 kg
Бруто тежина 2 238 kg
Корисна носивост 777 kg
Боја сива
Локација Холандија, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Телефон +31 88 88...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 598 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 102 hp (76 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 5-Gang
Шасија/суспензија
 • основа на тркалото: 3 010 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на седишта: 2
 • радио
 • CD плеер
 • компјутер за патување
8250 EUR
8 250
EUR
 • 508 760 MKD
 • 10 023 USD

Нето цена

Продавач
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
V Volvo овластен дилер
Локално време на дилерот
08:33
Лица за контакт
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
8 250
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 maxi, airco,
Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 maxi, airco,
2014, 150 353 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
10 950 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 maxi, airco,, 2014
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi 102, lang, airco
Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi 102, lang, airco
2014, 115 120 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
8 300 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi 102, lang, airco, 2014
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 pk ac automa
Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 pk ac automa
2013, 247 145 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
5 999 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102 pk ac automa, 2013
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi ac automaat!
Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi ac automaat!
2012, 308 625 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
5 450 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi 1.6 tdi ac automaat!, 2012
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi , airco, laadrui
Volkswagen Caddy 1.6 tdi , airco, laadrui
2014, 126 590 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
6 999 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi , airco, laadrui, 2014
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102, metallic, a
Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102, metallic, a
2015, 115 365 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
9 700 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 tdi 102, metallic, a, 2015
Товарно комбе Volkswagen Caddy 2.0 tdi 102 pk ac!
Volkswagen Caddy 2.0 tdi 102 pk ac!
2017, 31 291 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
12 450 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 2.0 tdi 102 pk ac!, 2017
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 TDI Maxi.Airco,Cruise, Navi, Trekhaak 1500 kg
Volkswagen Caddy 1.6 TDI Maxi.Airco,Cruise, Navi, Trekhaak 1500 kg
2013, 215 870 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
7 950 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6 TDI Maxi.Airco,Cruise, Navi, Trekhaak 1500 kg, 2013
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6
Volkswagen Caddy 1.6
2012, 146 570 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, MEERKERK
6 950 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6, 2012
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi Kasten 1.6 TDI Klima Navi **TÜV NEU**
Volkswagen Caddy Maxi Kasten 1.6 TDI Klima Navi **TÜV NEU**
2013, 247 273 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Sottrum
5 840 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy Maxi Kasten 1.6 TDI Klima Navi **TÜV NEU**, 2013
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6
Volkswagen Caddy 1.6
2011, 323 403 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
5 450 EUR
Товарно комбе Volkswagen Caddy 1.6, 2011
Товарно комбе VW Caddy 1.6 TDI KLIMA Werkstatt Sortimo Sitzheizun
VW Caddy 1.6 TDI KLIMA Werkstatt Sortimo Sitzheizun
2012, 314 844 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Landau
4 400 EUR
Товарно комбе VW Caddy 1.6 TDI KLIMA Werkstatt Sortimo Sitzheizun, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.