Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E од Холандија, 17950 EUR за продажба - ID: 8469658
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

17 950EUR

 • ≈ 1 104 826 MKD
 • ≈ 19 495 USD

Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E

Товарно комбеRenault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E
2019|194906 km|дизел|Евро 6|3|131 hp

17 950EUR

Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E

Објавено: 26ден

PDF
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 1
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 2
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 3
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 4
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 5
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 6
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 7
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 8
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 9
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 10
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 11
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 12
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 13
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 14
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 15
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 16
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 17
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 18
Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L3H3 Maxi Airco Cruise Navi Side Bar E: слика 19
Ask for all available pictures

Објавено: 26ден

PDF

17 950EUR

 • ≈ 1 104 826 MKD
 • ≈ 19 495 USD
Бренд

Број на оглас

V-680-VX
Година на производство

2019
Километража

194906 km
Нето тежина

2030 kg
Боја

сина
Локација

Холандија, Stepvelden 21a, NL-4704 RM Roosendaal

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
емисиона класа

гориво

поместување

2298 cc
цилиндри на моторот

4
излезна моќност

131 hp
менувач

пренос

6-speed
Шасија/суспензија
ABS - антиблокирачки систем за сопирање

ESP - електронска контрола на стабилноста

Кабина/внатрешност
лизгачка врата

електрични прозори

електрични огледала

централна брава

број на седишта

3
воздушни перничиња

компјутер за патување

Доплнително
алармен систем

имобилизатор

број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Aandrijving: Voor

5 deuren

Stof

 • APK: 05/2025
 • Brandstofverbruik2,8: 7,9 l/100 km (gem.)9 l/100 km (stadsverkeer)7,2 l/100 km (buitenwegen)
 • CO2-emissie2,8: 207 g/km (gem.)
 • Oorspronkelijke kleur: Licht blauw metallic
 • Soort lak: Metallic
 • Kleur interieur: Grijs
 • Armsteun
 • Traction Control

Algemene informatie

Carrosserievorm: Bestelauto

Modelreeks: mrt 2016 - jul 2019

Technische informatie

Koppel: 320 Nm

Tankinhoud: 80 liter

Maten

Lengte/hoogte: L3H3

Afmetingen (LxBxH): 620 x 207 x 282 cm

Wielbasis: 433 cm

Gewichten

Laadvermogen: 1.470 kg

GVW: 3.500 kg

Interieur

Interieurkleur: Licht grijs

Staat

Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie

Motorrijtuigenbelasting: geen

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

 • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar

Interieur

 • 2 zitplaatsen rechtsvoor
 • Armsteun voor
 • Tussenschot volledig

Veiligheid

 • Alarm klasse 1(startblokkering)
 •  Email  Call  WhatsApp

  Контактирајте го продавачот

  Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

  Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Дали ви треба превоз?

  Добијте понуда за испорака

  ИСПОРАКА

  17 950EUR

  • ≈ 1 104 826 MKD
  • ≈ 19 495 USD

  Контактирајте го продавачот

  Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

  Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Дали ви треба превоз?

  Добијте понуда за испорака

  ИСПОРАКА
  Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
  t1 old test unit
  t1 test unit - Van
  t1 test unit - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.