Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L2H2 Airco 3 Zits Imperiaal Trekhaak 2 од Холандија, 8950 EUR за продажба - ID: 6995992
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 165/ Airco/ Navi - товарно комбе
 20
19 950 EUR
2018
157 209 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp

Објавено: 26ден

Autobedrijf Rif B.V.

Холандија, Hoofddorp

Број на оглас 48923

Renault Master T35 2.3 dCi L3H2 Eco - товарно комбе
 15
1 500 EUR
Аукција

Објавено: 3ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Oudedijk 2D, Odiliapeel, 5409 AC

Број на оглас 9007212

Renault Trafic 2.0 dCi T27 L1H1 Eco Airco 3 Zits Trekhaak 2000 kg - товарно комбе
 13
6 950 EUR
2012
276 317 km
Дизел
Број на седишта: 3
116 hp

Објавено: 4мес 9ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Renault MASTER T35 130 L3H2 Trekhaak + Navigatie Kasten - товарно комбе
 15
13 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
279 522 km
Дизел
Број на седишта: 3
131 hp

Објавено: 1мес 9ден

Nijwa Used Trucks

10

Холандија, Borne

Број на оглас V316GG | 1148756

Renault Master T35 2.3 dci - товарно комбе
 17
16 950 EUR
Цена без ДДВ
2019
295 512 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 263 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 6мес 6ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 295512

Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI L2H2 Airco Cruise 3 Zits Imperiaal Trer - товарно комбе
 16
12 950 EUR
2016
253 955 km
Дизел
Број на седишта: 3

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас V-738-JX

Renault Master 2.3 dci l2h2 150pk airco - товарно комбе
 12
34 400 EUR
Цена без ДДВ
2023
679 km
Дизел
Број на седишта: 3
150 hp
Корисна носивост: 1 544 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 16ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298919

Renault Master L3H3 T35 RWD DL Energy dCi 165/ Airco/ Navi - товарно комбе
 20
19 950 EUR
2018
157 209 km
Дизел
Број на седишта: 3
163 hp

Објавено: 26ден

Autobedrijf Rif B.V.

Холандија, Hoofddorp

Број на оглас 48923

Renault Trafic 2.0 dCi T27 L2H1 Automaat Airco Navi 3 Zits Imperi - товарно комбе
 22
9 950 EUR
2011
138 009 km
Дизел
Број на седишта: 3

Објавено: 6ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас VSV-30-X

Renault Master 2.3 DCi l2h2 export - товарно комбе
 15
9 990 EUR
Цена без ДДВ
2014
210 555 km
Дизел
Број на седишта: 3
120 hp
Корисна носивост: 1 482 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 6мес 20ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 292824

Renault Master 2.3 dci l2h2 laadklep! - товарно комбе
 15
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2017
266 722 km
Дизел
Број на седишта: 3
145 hp
Корисна носивост: 950 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 21ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 289942

Renault Master 2.3 dci 125 l2h2 - товарно комбе
 16
11 750 EUR
Цена без ДДВ
2016
157 757 km
Дизел
Број на седишта: 2
125 hp
Корисна носивост: 1 635 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 300188

Renault Master 2.3 l3h2 maxi airco - товарно комбе
 13
18 950 EUR
Цена без ДДВ
2019
141 283 km
Дизел
Број на седишта: 3
131 hp
Корисна носивост: 1 410 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 4мес 24ден

Bestelbus A28

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 295860

Товарно комбе Renault Master T35 2.3 dCi L2H2 Airco 3 Zits Imperiaal Trekhaak 2

Бренд RENAULT
Модел Master T35 2.3 dCi L2H2 Airco 3 Zits Imperiaal Trekhaak 2
Година на производство 2013
Километража 306 152 km
Дата на прва регистрација 01.03.2013
Технички преглед Next: 04/2023
Тежина 2 048 kg
Боја сина
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 2 298 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 126 hp (93 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • лизгачка врата
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • број на седишта: 3
 • воздушни перничиња
 • компјутер за патување
Доплнително
 • алармен систем
 • имобилизатор
 • број на претходни сопственици: 1
8 950
EUR

6 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old