Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW од Холандија, 31500 EUR за продажба - ID: 8495584
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

31 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 941 304 MKD
 • ≈ 33 778 USD

Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW

Товарно комбеRenault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW
2024|15 km|дизел|135 hp

31 500EUR

Цена без ДДВ

Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW

Објавено: 1мес 19ден

PDF
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 1
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 2
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 3
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 4
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 5
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 6
Товарно комбе Renault Master Home delivery L3H2 3.5t 135pk 2.3dCi 15km NIEUW: слика 7
Ask for all available pictures

Објавено: 1мес 19ден

PDF

31 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 941 304 MKD
 • ≈ 33 778 USD
Бренд

Година на производство

2024
Километража

15 km
Локација

Холандија, Renault Trucks Beesd

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Мотор/погонска група
гориво

поместување

2299 cc
цилиндри на моторот

4
излезна моќност

135 hp
менувач

пренос

Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
основа на тркалото

4330 mm
резервоар за гориво

105L
Кабина/внатрешност
електрични огледала

централна брава

контролор на брзината

систем на навигација

Повеќе информации

Additional options and accessories

 • Android Auto
 • Apple CarPlay
 • Center armrest
 • Driver's airbag
 • Remote central locking
 • Reversing camera

More information

Number of doors: 5

length/height: L3H2

VAT/margin: VAT qualifying

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

31 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 941 304 MKD
 • ≈ 33 778 USD

Лица за контакт

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Слични понуди
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 2.3 DCI L3/H2
2024, 7 km, Дизел
Холандија, Geffen
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
27 900 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren Nieuw 2024 12m3 Airco Cruise control
27 900 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
28 400 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
28 400 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
28 400 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
28 400 EUR
2024, 17 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Parkeersensoren 2024 Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
28 300 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Euro6 Nieuw!!!! L3H2 12m3 Airco Cruise control
27 900 EUR
2024, 10 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Airco Cruise Euro6 Nieuw!!!! 12m3 Airco Cruise control
27 900 EUR
2024, 14 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Navi Camera Airco Cruise Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
29 400 EUR
2024, 20 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Товарно комбе RENAULT Master
Renault Master 135PK L3H2 Navi Camera Airco Cruise Nieuw! 12m3 Airco Cruise control
29 450 EUR
2024, 18 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Used Truck Center B.V.