Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Sport Airco werk kasten sort од Холандија, 8950 EUR за продажба - ID: 6995990
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Sport Airco werk kasten sort

Онлајн: 2мес

Бренд OPEL
Година на производство 2015
Километража 152 431 km
Дата на прва регистрација 01.11.2015
Тежина 1 265 kg
Боја бела
Локација Холандија, Roosendaal
Телефон +31 1655...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 248 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 90 hp (67 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
Кабина/внатрешност
 • лизгачка врата
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • број на седишта: 2
 • воздушни перничиња
 • компјутер за патување
Доплнително
 • број на претходни сопственици: 3

8 950 EUR

 • ≈ 554 035 MKD
 • ≈ 9 646 USD
Холандија, Roosendaal
watch_later
Локално време на дилерот:
07:06
4.5
Осврти: 74
Доверлив

Лица за контакт
person
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
person
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Товарно комбе Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal
Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal
11 450 EUR
2016, 204 182 km, Дизел
Холандија, Hoofddorp
Товарно комбе Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal, 2016
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Edition Airco Trekhaak 1000
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Edition Airco Trekhaak 1000
8 950 EUR
2015, 124 525 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Edition Airco Trekhaak 1000, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur
7 750 EUR
2017, 128 706 km, 4x2, Дизел
Холандија, Terborg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur, 2017
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
6 400 EUR
2015, 168 467 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
6 400 EUR
2015, 181 964 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI L2H1
Opel Combo 1.3 CDTI L2H1
6 950 EUR
2016, 206 405 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, MEERKERK
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI L2H1, 2016
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023
6 400 EUR
2015, 206 602 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023, 2015
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
13 745 EUR
2016, 195 952 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK, 2016
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK
16 495 EUR
2017, 122 616 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK, 2017
Товарно комбе Opel Combo 1.6 CDTI
Opel Combo 1.6 CDTI
6 450 EUR
2016, 226 900 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, MEERKERK
Товарно комбе Opel Combo 1.6 CDTI, 2016
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi City MARGE!/ NL-AUTO
Opel Combo 1.3 CDTi City MARGE!/ NL-AUTO
3 295 EUR
2006, 240 408 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi City MARGE!/ NL-AUTO, 2006
Товарно комбе Opel Combo OPEL COMBO 1.7 DTI
Opel Combo OPEL COMBO 1.7 DTI
1 500 EUR
2009, 215 695 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Nijmegen
Товарно комбе Opel Combo OPEL COMBO 1.7 DTI, 2009
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Sport 1E EIG/ CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Sport 1E EIG/ CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
22 495 EUR
2017, 93 477 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Sport 1E EIG/ CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old