Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Edition Airco Trekhaak 1000 од Холандија, 8950 EUR за продажба - ID: 6995993
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Edition Airco Trekhaak 1000

Онлајн: 2мес

Бренд OPEL
Година на производство 2015
Километража 124 525 km
Дата на прва регистрација 01.03.2015
Технички преглед Next: 04/2023
Тежина 1 265 kg
Боја бела
Локација Холандија, Roosendaal
Телефон +31 1655...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • гориво: дизел
 • поместување: 1 248 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 90 hp (67 KW)
 • менувач: рачен
Шасија/суспензија
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • лизгачка врата
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • број на седишта: 2
 • воздушни перничиња
 • радио
 • CD плеер
 • компјутер за патување
Доплнително
 • број на претходни сопственици: 2

8 950 EUR

 • ≈ 554 035 MKD
 • ≈ 9 646 USD
Холандија, Roosendaal
watch_later
Локално време на дилерот:
06:18
4.5
Осврти: 74
Доверлив

Лица за контакт
person
Rob Verleijsen
Deutsch, English, Français, Nederlands
person
Piet Burgers
Deutsch, English, Nederlands
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Товарно комбе Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal
Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal
11 450 EUR
2016, 204 182 km, Дизел
Холандија, Hoofddorp
Товарно комбе Opel Vivaro L1H1 1.6 CDTI 115 DC 6 Zitpl/ Airco/ Imperiaal, 2016
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Sport Airco werk kasten sort
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Sport Airco werk kasten sort
8 950 EUR
2015, 152 431 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX Sport Airco werk kasten sort, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur
Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur
7 750 EUR
2017, 128 706 km, 4x2, Дизел
Холандија, Terborg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTi L1H1 Edition | Airco | Schuifdeur, 2017
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
6 400 EUR
2015, 168 467 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock
6 400 EUR
2015, 181 964 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / 3 In Stock, 2015
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI L2H1
Opel Combo 1.3 CDTI L2H1
6 950 EUR
2016, 206 405 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, MEERKERK
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI L2H1, 2016
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023
Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023
6 400 EUR
2015, 206 602 km, Дизел
Холандија, Tilburg
Товарно комбе Opel Combo 1.3 CDTI / L1H1 / Airco / Euro 5 / TUV:9-2023, 2015
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK
13 745 EUR
2016, 195 952 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Sport EcoFlex CAMERA/ CRUISE/ AIRCO/ NAVI/ TREKHAAK, 2016
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Edition Airco 3 Zits Trekhaak 2000 k
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Edition Airco 3 Zits Trekhaak 2000 k
18 950 EUR
2018, 56 703 km, Дизел
Холандија, Roosendaal
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 Edition Airco 3 Zits Trekhaak 2000 k, 2018
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK
16 495 EUR
2017, 122 616 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Sport EcoFlex NAVI/ CAMERA/ CRUISE/ DEALER OND/ AIRCO/ TREKHAAK, 2017
Товарно комбе Opel Combo 1.6 CDTI
Opel Combo 1.6 CDTI
6 450 EUR
2016, 226 900 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, MEERKERK
Товарно комбе Opel Combo 1.6 CDTI, 2016
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Selection AIRCO/ CRUISE/ NAVI/ TREKHAAK
Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Selection AIRCO/ CRUISE/ NAVI/ TREKHAAK
10 945 EUR
2016, 198 210 km, 4x2, Дизел
Холандија, Wijchen
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L1H1 Selection AIRCO/ CRUISE/ NAVI/ TREKHAAK, 2016
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 | DC | Airco | Cruise | 6-Persoons | Trekhaak
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 | DC | Airco | Cruise | 6-Persoons | Trekhaak
17 750 EUR
2016, 109 511 km, 4x2, Дизел
Холандија, Terborg
Товарно комбе Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 | DC | Airco | Cruise | 6-Persoons | Trekhaak, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old