Товарно комбе Iveco Daily 40C35 2998 CC L2 H2 Dub Lucht Trekhaak 3500 kg од Холандија, 3950 EUR за продажба - ID: 6987128
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Iveco Daily 40C17 3.0D L4H3 Euro 5 GVW 3500 KG Airco - товарно комбе
 20
13 950 EUR
2013
310 308 km
Дизел
Број на седишта: 3
170 hp

Објавено: 13ден

Autobedrijf Rif B.V.

Холандија, Hoofddorp

Број на оглас 98812

Iveco Daily 35 C 12V 330 H2 3 Zits Trekhaak 3500 kg Euro 4 - товарно комбе
 15
6 950 EUR
2006
162 680 km
Дизел
Број на седишта: 3
116 hp

Објавено: 26ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Iveco Daily 35 S 14 l2h2 3.5t-trekhaak! - товарно комбе
 14
19 950 EUR
Цена без ДДВ
2018
100 484 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 009 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 14ден

camionette.eu

Белгија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 298287

Iveco Daily 35C13 l2h2 dubbellucht! - товарно комбе
 14
11 750 EUR
Цена без ДДВ
2014
250 490 km
Дизел
Број на седишта: 3
126 hp
Корисна носивост: 958 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3мес 23ден

Kleyn Trucks

17

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 296571

Iveco Daily 35S14 140pk L2H2 Airco Cruise 3500kg Trekhaak Imperiaal 12m3 A/C Towbar Cruise control - товарно комбе
 20
19 900 EUR
Цена без ДДВ
2018
106 006 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Корисна носивост: 1 229 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 23ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70178437

Iveco Daily 35C18 3.0 180pk Automaat L2H2 Dubbellucht Clima Cruise 3500kg Trekhaak 12m3 A/C Towbar Cruise control - товарно комбе
 20
28 450 EUR
Цена без ДДВ
2017
92 743 km
Дизел
Број на седишта: 3
180 hp
Корисна носивост: 749 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 10ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70204299

Iveco Daily 35C14 l2h2 dubbellucht ac! - товарно комбе
 14
25 900 EUR
Цена без ДДВ
2019
117 636 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 002 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3мес 6ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 296899

Iveco Daily 35C14 l2h2 dubbellucht ac! - товарно комбе
 16
26 900 EUR
Цена без ДДВ
2019
95 603 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp

Објавено: 5ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 299692

Iveco Daily 35 C 150 3.0 l2h2 - товарно комбе
 17
14 750 EUR
Цена без ДДВ
2015
254 127 km
Дизел
Број на седишта: 3
145 hp
Корисна носивост: 925 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 299820

Iveco Daily 35 C 15 3.0 l2h2 - товарно комбе
 13
11 750 EUR
Цена без ДДВ
2013
248 677 km
Дизел
Број на седишта: 3
145 hp
Корисна носивост: 1 034 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3ден

Kleyn Vans B.V.

11

Холандија, Vuren, The Netherlands

Број на оглас 299821

Iveco Daily 35S14V 2.3 352 DC H2 AUT/ LUCHT/ IMPERIAL/ CRUISE/ CLIMA/ TREKHAAK - товарно комбе
 20
27 495 EUR
Цена без ДДВ
2018
82 825 km
Дизел
Број на седишта: 7
136 hp
Корисна носивост: 1 290 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 1мес 25ден

KW Automotive

Холандија, Wijchen

Број на оглас 51158263

Iveco Daily 40C17 3.0D L4H3 Euro 5 GVW 3500 KG Airco - товарно комбе
 20
13 950 EUR
2013
310 308 km
Дизел
Број на седишта: 3
170 hp

Објавено: 13ден

Autobedrijf Rif B.V.

Холандија, Hoofddorp

Број на оглас 98812

Iveco Daily 35S16 160PK Automaat 352L L2H2 3500kg trekgewicht 12m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 20
37 350 EUR
Цена без ДДВ
Ново
74 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Објавено: 3ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70173205

Товарно комбе Iveco Daily 40C35 2998 CC L2 H2 Dub Lucht Trekhaak 3500 kg

Бренд IVECO
Модел Daily 40C35 2998 CC L2 H2 Dub Lucht Trekhaak 3500 kg
Година на производство 2005
Километража 455 114 km
Дата на прва регистрација 01.12.2005
Боја бела
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • поместување: 2 998 cc
  • излезна моќност: 145 hp (108 KW)
  • менувач: рачен
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 3
3 950
EUR

7 Март 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old