Товарно комбе IVECO Daily 35S14NA8 V/P CNG

Онлајн: 2мес 21ден

Бренд IVECO
Модел Daily 35S14NA8 V/P CNG
Идентификација G256266
Година на производство 2018
Километража 12 973 km
VIN ZCFCE35A405256266
Дата на прва регистрација 01.01.2019
Технички преглед New MOT
Нето тежина 2 752 kg
Бруто тежина 3 500 kg
Корисна носивост 748 kg
Хидраулика
Боја бела
Локација Германија, 89079 Ulm
Телефон +49 731 4...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: ТНГ
 • поместување: 2 998 cc
 • излезна моќност: 135 hp (100 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Тело/надградба
 • должина на утовар: 3 520 mm
 • ширина на утовар: 1 800 mm
 • висина на утовар: 1 900 mm
 • волумен на утовар: 12 m³
Кабина/внатрешност
 • кабина
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • воздушни перничиња
Доплнително
 • помошник за паркирање
29900 EUR
29 900
EUR
 • 1 842 408 MKD
 • 35 284 USD

Нето цена

Продавач
Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm
Iveco Magirus AG Gebrauchtwagen-Zentrale Truck & Bus Ulm Германија
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
I IVECO овластен дилер
Локално време на дилерот
21:22
29 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Товарно комбе IVECO Daily 35S14NA8VCNG
IVECO Daily 35S14NA8VCNG
2018, 26 384 km, 4x2, ТНГ, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
29 900 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S14NA8VCNG, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8V
IVECO Daily 35S14A8V
2017, 65 539 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
14 839 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8V, 2017
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V
IVECO Daily 35S16A8V
2018, 54 810 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
15 919 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V
IVECO Daily 35S16A8V
2016, 70 575 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
14 030 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V, 2016
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 42 849 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
18 519 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 41 498 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
17 910 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 40 405 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
18 680 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 48 784 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 89079 Ulm
16 180 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8 V
IVECO Daily 35S14A8 V
2017, 91 257 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 20539 Hamburg
19 900 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8 V, 2017
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8 V
IVECO Daily 35S14A8 V
2017, 68 608 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 20539 Hamburg
19 900 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S14A8 V, 2017
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V
IVECO Daily 35S16A8V
2018, 77 797 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, 20539 Hamburg
19 900 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S16A8V, 2018
Товарно комбе IVECO Daily 35S16V
IVECO Daily 35S16V
2018, 60 865 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Романија, sat Manolache, str. Caminului nr. 54
16 900 EUR
Товарно комбе IVECO Daily 35S16V, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.