Товарни комбиња


1 379
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 69 1/69   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI l2 ac - товарно комбе
14 950 EUR
Нето цена
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI Automaat Lengte 2 163 Pk Camera 120 Kw - товарно комбе
 20
15 900 EUR
Нето цена
2015
87 911 km
Дизел
Број на седишта: 2
165 hp

Онлајн: 1ден

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација VGK22G

Iveco Daily 35C16 Hi-Matic automaat Dubbellucht Airco L4H2 A/C - товарно комбе
 18
16 500 EUR
Нето цена
2017
78 887 km
Дизел
Број на седишта: 3
160 hp

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128340

Iveco Daily 35S15 150PK Dubbele Schuifdeur Airco Cruise Parkeersensoren L2H2 11m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 17
13 800 EUR
Нето цена
2014
94 476 km
Дизел
Број на седишта: 3
150 hp
Корисна носивост: 1 115 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128665

Renault Master 2.3 dCi 130PK Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 L3H2 12m3 A/C Cruise control - товарно комбе
 17
14 700 EUR
Нето цена
2017
60 426 km
Дизел
Број на седишта: 3
130 hp

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70128104

Fiat Doblò  1.4 fire, 25 dkm!! - товарно комбе
 18
6 990 EUR
Нето цена
2015
25 991 km
Бензин
Број на седишта: 2
95 hp
Корисна носивост: 775 kg
Бруто тежина: 2 030 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274370

Toyota pro-ace 1.6 2.0 dc - товарно комбе
 16
9 950 EUR
Нето цена
2014
157 804 km
Дизел
Број на седишта: 6
128 hp
Корисна носивост: 1 004 kg
Бруто тежина: 2 880 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274190

Mercedes-Benz Sprinter 316 l3h2 maxi airco - товарно комбе
 20
20 900 EUR
Нето цена
2018
83 316 km
Дизел
Број на седишта: 2
163 hp
Корисна носивост: 1 144 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274169

Mercedes-Benz Sprinter 213 cdi lang, laag, airc - товарно комбе
 20
13 750 EUR
Нето цена
2016
124 299 km
Дизел
Број на седишта: 3

Онлајн: 1ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274071

Ford Transit Custom 2.2 td 125, lang, metall - товарно комбе
 20
13 700 EUR
Нето цена
2016
133 699 km
Дизел
Број на седишта: 3
125 hp
Корисна носивост: 984 kg
Бруто тежина: 2 900 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274060

Mercedes-Benz Sprinter 309 - товарно комбе
 20
4 750 EUR
Нето цена
2008
288 185 km
Дизел
Број на седишта: 2
88 hp
Корисна носивост: 1 150 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 274479

Iveco 35C13V   Daily 2.3 HPI Zwilling  - товарно комбе
 7
4 499 EUR
Нето цена
2010
328 899 km
Дизел
126 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

Kanaan Mobile & Trucks Gmbh

Германија, Korschenbroich-Glehn

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
114 627 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55956

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
63 912 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55972

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
66 062 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55933

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
63 871 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55958

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
79 708 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55968

IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV - товарно комбе
 15
Прашајте за цена
67 467 km
Дизел
115 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

IVECO NEDERLAND B.V.

I

Холандија, 4877 AA ETTEN LEUR

Идентификација 55967

Iveco Daily 35S14 140PK Lang/Laag L2H1 Euro6 Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2H1 A/C Cruise control - товарно комбе
 19
17 400 EUR
Нето цена
2018
78 617 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Корисна носивост: 1 156 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70127426

Mercedes-Benz Vito 114 CDI Lang 100 Kw 136 PK Airco Trekhaak 3 zits Achterdeuren - товарно комбе
 20
18 500 EUR
Нето цена
2018
36 123 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp

Онлајн: 1ден

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација 10988881-AWD

Renault Kangoo Express 1.5 dCi 70 Grand Confort - товарно комбе
 12
1 750 EUR
Нето цена
2007
179 693 km
Дизел
Број на седишта: 2
68 hp
Корисна носивост: 643 kg
Бруто тежина: 1 685 kg

Онлајн: 1ден

Used Truck Center B.V.

11 R V

Холандија, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam

Идентификација 97-VGG-9

1 2 3 69   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.