Нов мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw! за продажба - ID: 7288355
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Нов мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!

Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 1
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 2
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 3
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 4
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 5
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 6
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 7
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 8
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 9
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 10
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 11
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 12
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 13
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 14
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 15
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 16
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 17
Мало комбе Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!: слика 18
Побарајте ги сите достапни фотографии

Онлајн: 20ден

Бренд RENAULT
Модел Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!
Ново
Состојба нова
Бруто тежина 3 100 kg
Боја бела
Локација Холандија, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Телефон +31 88 88...
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 150 hp (111 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 6-Gang
Шасија/суспензија
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • радио
Доплнително
 • сервисна книга

28 950 EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 779 435 MKD
 • ≈ 30 937 USD
Холандија, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
watch_later
Локално време на дилерот:
17:14
4.3
Осврти: 74
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
V Volvo овластен дилер

Лица за контакт
Wilfred de Ridder
person
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци.

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Мало комбе Ford Transit 135 T330 2,4l TD *Heckantrieb / Bj 2004*
Ford Transit 135 T330 2,4l TD *Heckantrieb / Bj 2004*
4 900 EUR
2004, 131 000 km, Дизел
Германија, Dillingen/Saar
Мало комбе Mercedes-Benz Citan Mixto lang AHK 1.400 kg Klima Kamera
Mercedes-Benz Citan Mixto lang AHK 1.400 kg Klima Kamera
9 650 EUR
2015, 182 592 km, Дизел
Германија
Мало комбе Renault Trafic - RED VAN L2H1 150pk
Renault Trafic - RED VAN L2H1 150pk
28 150 EUR
2023, 1 km, 4x2, Дизел
Холандија, Weert
Мало комбе Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 automaat 150pk!
Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 automaat 150pk!
32 850 EUR
2022, 25 874 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 1.6 DCI l2h1 140pk airco!
Renault Trafic 1.6 DCI l2h1 140pk airco!
13 450 EUR
2015, 152 449 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 lang 120pk
Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 lang 120pk
19 850 EUR
2021, 92 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1
10 950 EUR
2015, 199 690 km, Дизел
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Мало комбе Renault Trafic 1.6 DCI 125 l2h1
Renault Trafic 1.6 DCI 125 l2h1
11 900 EUR
2017, 235 586 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Genemuiden
Мало комбе RENAULT TRAFIC 2.0 dCi 115 L2H1
RENAULT TRAFIC 2.0 dCi 115 L2H1
5 600 EUR
2008, 218 407 km, Дизел
Германија, Landau
Мало комбе Renault Trafic 1.6 DCI l2 lang airco 170pk
Renault Trafic 1.6 DCI l2 lang airco 170pk
22 650 EUR
2020, 94 946 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 1.6 DCI l2h1 2xzijdeur navi!
Renault Trafic 1.6 DCI l2h1 2xzijdeur navi!
17 990 EUR
2020, 144 994 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 1.6 dCi L2H1 120PK | A/C | Cruise | Navigatie | Camera
Renault Trafic 1.6 dCi L2H1 120PK | A/C | Cruise | Navigatie | Camera
15 950 EUR
2016, 112 174 km, 4x2, Дизел
Холандија, Terborg
Мало комбе Renault Trafic 1.6 DCI 125 energy l2h1
Renault Trafic 1.6 DCI 125 energy l2h1
16 750 EUR
2019, 109 708 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Мало комбе Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 lang airco
Renault Trafic 2.0 DCI l2h1 lang airco
19 400 EUR
2020, 89 130 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Холандија, Vuren
Погледнете ги сите
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

28 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 779 435 MKD
 • ≈ 30 937 USD

Renault Trafic 150pk L2H1 Red Edition !Nieuw!

t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Used Truck Center B.V.
t1 old